خانه / برگزیده‌ها,

۲ گزینه جدید استقلال هم به ایران می‌آیند

استقلال
استقلال

باشگاه استقلال در ادامه برنامه ریزی برای تعیین سرمربی جدید، دو مربی خارجی دیگر را نیز مد نظر دارد.

همانطور که به صورت رسمی اعلام شد، خوان رامون لوپس کارو سرمربی اسبق رئال مادرید قرار است برای انجام مذاکرات به ایران سفر کند. بر اساس پیگیری‌ها مشخص شد قرار است لوپس روز سه شنبه راهی کشورمان شود. با اینحال او تنها گزینه خارجی روی میز استقلال نیست.

باشگاه استقلال امسال برای مذاکره با مربیان خارجی تصمیم گرفته به جای انجام سفر‌های پرهزینه به کشور‌های حاشیه خلیج فارس، مذاکرات را در ایران پیگیری کند تا علاوه بر صرفه جویی ارزی، از دخالت‌های مستقیم و غیرمستقیم واسطه‌ها جلوگیری کند. اتفاقی که اگرچه باعث شد پانوچی به عنوان گزینه ایتالیایی از سبد آبی‌ها خارج شود، اما قطعا تاثیرات مثبت این تصمیم، در آینده مشخص خواهد شد.

علاوه بر لوپس، قرار است ۲ مربی ایتالیایی و همچنین ترکیه‌ای نیز برای مذاکره با مدیران استقلال به تهران سفر کنند. به این ترتیب می‌توان گفت در هفته جاری و حتی هفته آینده، مدیران استقلال روز‌های حساس و مهمی را برای تعیین تکلیف تیمِ فصل جدید پیش‌رو دارند. چرا که علاوه بر چند گزینه خارجی، گزینه‌های ایرانی نیز قرار است برنامه‌های خودشان را ارائه کنند و در این بین به نظر می‌رسد جواد نکونام شانس بیشتری در بین همکاران وطنی‌اش دارد.

به هرحال باید دید که مذاکرات روز‌های آینده، در نهایت کدام مربی را به نیمکت آبی‌پوشان هدایت خواهد کرد.

اولین دیدگاه را بنویسید