خانه / برگزیده‌ها,

کار‌های بیرانوند باعث جدایی آل‌کثیر شد

پایان رافت در مورد فسخ قرارداد بیرانوند با پرسپولیس گفت: اگر علیرضا بیرانوند زمان علی پروین می‌خواست از پرسپولیس برود، پروین خیلی راحت به او می‌گفت برو. با وجود این رفتار‌ها نمی‌شود یک تیم بزرگ را جمع کرد. کار‌های بیرانوند در پیش فصل باعث شد عیسی آل‌کثیر هم از تیم جدا شود. در پرسپولیس بین بیرانوند و آل‌کثیر هیچ فرقی نیست و اگر قرار است یک نفر پول بیشتر بگیرد، باید به بقیه هم همان پول را بدهند.

کارشاس فوتبال در خصوص کیفیت فنی آل‌کثیر بیان کرد: او بازیکن خوبی است، خدا کمکش کرد و در دربی گل زد این سه امتیاز برای قهرمانی پرسپولیس مهم بود و قیمت عیسی بالا رفت.

پیشکسوت فوتبال درباره کمک یک طرفدار به باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: محمد یوسفی طرفدار متمول پرسپولیس از قدیم برای این تیم زحمت کشیده و عاشق پرسپولیس است.

وی در خصوص مزیت باشگاه حرفه‌ای تاکید کرد: باشگاه اگر حرفه‌ای باشد و خودش درآمدزایی کند و اسپانسر داشته باشد، نیازی نیست یک نفر بگوید که من پرسپولیس را به اردوی آماده‌سازی خارج از کشور می‌برم. این کار اصلاً درست نیست باشگاه پرسپولیس بزرگ است و همه جا اعتبار دارد.

رافت در مورد پیوستن به تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی از ملوان به پرسپولیس آمدم دیدم همه ملی پوش هستند و دیدم که کارم خیلی سخت است، چون بازیکنان فوق العاده خوبی در پرسپولیس حضور داشتند، اما در کنار آن بازیکنان رشد پیدا کردم. امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به من گفت، من تو را نمی‌خواهم و علی پروین تو را می‌خواهد! من هم گفتم؛ سعی می‌کنم پرسپولیس، شما و پروین را رو سفید کنم. قراردادم ۴ میلیون تومان بود. عابدینی گفت اگر خوب بازی کنی ۲ میلیون تومان هم اضافه می‌دهم. آن موقع پول کمی بود و آن پول را مدیریت می‌کردم. حمید استیلی، احمدرضا عابدزاده و … تازه از رقابت‌های جام جهانی ۱۹۹۸ آمده بودند و قراردادشان با پرسپولیس ۱۰ میلیون تومان بود.

اولین دیدگاه را بنویسید