خانه / برگزیده‌ها,

چه کسانی از حضور مربی خارجی در استقلال ضرر می‌کنند؟

استقلال
استقلال

انتشار صحبت‌های سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در ارتباط با حفظ شأن باشگاه برای حضور مربی خارجی در ایران با واکنش‌های متفاوتی مواجه شد.

ظرف ۴۸ ساعت گذشته پس از تعیین اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال اعلام شد قرار است مربی اسپانیایی که سابقه هدایت تیم رئال مادرید را در کارنامه مربیگری اش دارد به تهران بیاید تا با مسئولان باشگاه استقلال مذاکره کند.

این موضوع در شرایطی عنوان شد که چند روز پیش از آن، حجت کریمی – سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال – در گفتگو با رسانه‌ها اعلام کرد اگر قرار باشد با مربی خارجی برای پذیرش هدایت تیم استقلال مذاکره صورت بگیرد این اتفاق در تهران رخ خواهد داد نه در خارج.

به یاد داریم در سال‌های گذشته مدیران اسبق استقلال از جمله سیدرضا افتخاری، امیرحسین فتحی و همچنین فرستاده‌های مصطفی آجورلو برای مذاکره با مربیان خارجی به کشور‌هایی از جمله ترکیه، قطر و امارات سفر می‌کردند و در نهایت بحث مذاکره با مربی خارجی پیگیری می‌شد. اما حالا طی مدت اخیر که حجت کریمی مدیریت باشگاه استقلال را در اختیار گرفته این وضعیت به شکل دیگر تغییر پیدا کرده که البته این تغییرات از دید فضای رسانه و مجازی هم دور نمانده است.

افراد نزدیک به باشگاه استقلال در این باره به خبرورزشی گفتند ظاهراً با توجه به شرایط جدید ایجاد شده برای مذاکره با مربی خارجی و از بین رفتن دست‌های پشت پرده برای ایجاد دلالیسم در مسیر به خدمت گیری مربی یا بازیکن این موضوع به مذاق برخی خوش نیامده و حالا مواضع مدیریت باشگاه استقلال را زیر سوال می‌برند.

این فرد مطلع که نخواست نامش عنوان شود تاکید کرد: «هدف اصلی مدیریت باشگاه استقلال این بوده تا از این طریق دست واسطه‌ها در مسیر جذب مربی یا بازیکن کوتاه شود، اما ظاهراً آن‌هایی که در این بین برای خودشان کیسه دوخته بودند در حال حاضر فشار خون‌شان بالا رفته و تاب تحمل این وضعیت را ندارند».

وی افزود: «در شرایط جدید مدیریت باشگاه استقلال بیش از هر چیز به شأن و منزلت باشگاه استقلال، همچنین پرداخت هزینه معقول برای به خدمت گیری مربی خارجی فکر می‌کند و نمی‌خواهد ضرری متوجه مجموعه و هوادارانش شود».

اولین دیدگاه را بنویسید