خانه / برگزیده‌ها,

چند اتفاق عجیب که به نفع یک پرسپولیسی شد

پرسپولیس - میلاد سرلک
پرسپولیس - میلاد سرلک

میلاد سرلک غایب بزرگ تیم ملی در اردوی قبلی بود که تعجب خیلی‌ها را در پی داشت. هافبک تاثیرگذار پرسپولیس که معمولا در یکی دو سال اخیر به تیم ملی دعوت می‌شد، توسط قلعه نویی خط خورد و خبری از حضور میلاد در تورنمنت کافا نبود. در همین گیر و دار و بعد از عدم دعوت از میلاد سرلک به تیم ملی، اعلام شد این بازیکن به زودی سرباز خواهد شد. با این حال اگر در اردوی بعدی تیم ملی قلعه نویی سرلک را به تیم ملی دعوت کند، میلاد می‌تواند سربازی اش را به تاخیر بیندازد و تا پایان فصل در پرسپولیس بماند. در واقع همه چیز در گروی تصمیم سرمربی تیم ملی است و پرسپولیسی‌ها برای مشخص شدن تکلیف ستاره تیمشان باید تا زمان اعلام لیست تیم ملی منتظر بمانند. طی روز‌ها و هفته‌های اخیر بحث‌های مختلفی در خصوص دعوت یا عدم دعوت از سرلک برای اردوی بعد تیم ملی مطرح شد.

طی روز‌های اخیر اتفاقاتی رخ داد که باعث خواهد شد شانس دعوت شدن سرلک به تیم ملی خیلی زیاد شود. امید نورافکن یکی از هافبک‌هایی که همیشه در سال‌های اخیر در تیم ملی حضور داشته با مصدومیت روبرو شده و ضمن از دست دادن بازی‌های سپاهان، به طور حتم نمی‌تواند تیم ملی را در اردوی بعدی همراهی کند و یکی از غایبان تیم ملی در بازی دوستانه مقابل بلغارستان خواهد بود.

اتفاق بعدی مصدومیت محمد کریمی دیگر هافبک سپاهان بود. کریمی که یکی دو بار در زمان اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شده بود، در زمان قلعه نویی پای ثابت اردو‌های تیم ملی بود و حتی برای تیم ملی بازی هم کرد. کریمی هافبک مورد علاقه قلعه نویی به حساب می‌آید و خیلی‌ها می‌گویند او پسر سرمربی تیم ملی است. با این حال کریمی در بازی هفته اول تیمش مقابل تراکتور مصدوم شد و از بازی بیرون رفت. همین موضوع باعث شده تا احتمال غیبت دومین ملی پوش سپاهان هم در اردوی بعدی تیم ملی بالا برود.

مسئله دیگر مربوط به سعید مهری هافبک استقلال است. این بازیکن که در زمان ساپینتو بازیکن فیکس استقلال شد، در اردوی قبلی به تیم ملی دعوت شد و قلعه نویی در تورنمنت کافا به او میدان داد تا مشخص شود سبک بازی اش را می‌پسندد. با این حال مهری با باشگاه استقلال دچار چالش شده و هنوز قراردادش با آبی‌ها به ثبت نرسیده است. مهری در بازی با صنعت نفت غایب بود و در دیدار هفته دوم تیمش مقابل ملوان هم نمی‌تواند برای استقلال بازی کند. حتی ممکن است اتفاقات مربوط به قرارداد مهری منجر به جدایی او از استقلال شود و سعید به تیم دیگری برود.

این اتفاقات هرچند برای خود این بازیکنان و باشگاه هایشان تلخ است، ولی باعث خواهد شد شانس دعوت دوباره سرلک به تیم ملی به شدت افزایش یابد.

اولین دیدگاه را بنویسید