خانه / برگزیده‌ها,

چراغ سبز محرمانه سرمربی استقلال به مدیران باشگاه

ساپینتو
ساپینتو

استقلال دغدغه های مالی بسیار زیادی دارد و این طور که سرمربی آبی‌پوشان می‌گوید همه نفرات بالغ بر پنج ماه هست که هیچ دریافتی نداشته اند. در چنین شرایطی بازیکنان و اعضای کادرفنی مصاحبه کرده و تاکید دارند با وجود بدحسابی باشگاه تا پایان جام حذفی بدون هیچ بهانه ای کار را دنبال خواهند کرد تا ثابت کنند همه چیز برای آنها پول و مادیات نیست. البته به نظر می‌رسد پیرامون همین مسئله ریکاردو ساپینتو مذاکرات محرمانه‌ای هم با مسئولان باشگاه داشته و پیشنهاد ویژه‌ای به آنها داده است. سرمربی پرتغالی استقلال مدیران باشگاه گفته برای حل مشکلات مالی تلاش ویژه‌ای انجام بدهند و اگر چنین موفقیتی حاصل شد، بر اساس فرمول او کار را جلو ببرند.

اول به شاگردانم پول بدهید

ریکاردو ساپینتو در مذاکره با مدیران باشگاه استقلال به آنها تاکید کرده است که اگر زمینه برای پرداخت قسمتی از مطالبات فراهم شد آنها این اختیار را دارند که ابتدا مطالبات بازیکنان را بپردازند و بدهی خود نسبت به نفرات را کمتر کنند و پس از آن به دنبال پرداخت طلب سرمربی تیم باشند. ساپینتو این تصمیم را از آن جهت گرفت که اولاً روحیه شاگردانش را بالا ببرد و علاوه بر آن به کادر مدیریتی باشگاه هم ثابت کند برای موفقیت تیمش از هیچ کوششی فروگذار نیست و حتی به قیمت اینکه دیرتر دستمزد خود را دریافت کند حاضر است چنین کاری را انجام بدهد اما آرامش و رضایت شاگردانش را افزایش دهد.

رسیدن پول تا جام حذفی

اگرچه سرمربی استقلال چنین پیشنهادی را به کادر مدیریتی باشگاه داده است اما عملی شدن آن مستلزم واریز شدن پول به حساب باشگاه و تهیه اعتبار است. استقلال حالا پول ندارد و این مسئله است که صادقانه به گوش بازیکنان و اعضای کادرفنی هم رسیده است ولی به آنها وعده داده شده که تا قبل از دیدار نیمه نهایی جام حذفی که سوم خرداد برابر نساجی مازندران خواهد بود، قسمتی از مطالبات بازیکنان پرداخت خواهد شد.

اولین دیدگاه را بنویسید