خانه / برگزیده‌ها,

پشت پرده نیمکت‌نشینی ابوالفضل جلالی در استقلال

ابوالفضل جلالی
ابوالفضل جلالی

ابوالفضل جلالی یکی از نماینده‌های استقلال در جام جهانی بود. جلالی در بازی با آمریکا فرصت بازی پیدا کرد و نمایش خوبی هم داشت. با این حال به دلیل مصدومیت چند بازی ابتدایی تیمش را بعد از شروع مجدد لیگ از دست داد. جلالی بعد از رفع مصدومیتش هم نیمکت نشین شد و با وجود چند نمایش نه چندان خوب از سلمانی، ساپینتو معتقد بود این بازیکن باید در ترکیب اصلی به میدان برود.

جلالی که در دو بازی گذشته تیمش به عنوان بازیکن جانشین وارد بازی شده، در دیدار امروز تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان هم نیمکت نشین خواهد بود و خبری از این بازیکن ملی پوش در ترکیب اصلی آبی‌ها نخواهد بود. شنیده‌ها حاکی از آن است که سرمربی پرتغالی استقلال طی روزهای گذشته دلایل نیمکت نشینی جلالی را به او توضیح داد و به او گفت به دلیل اینکه هم عملکرد سلمانی در بازی‌های قبلی خوب بوده و هم استقلال نتیجه مناسبی گرفته، نمی‌تواند به ترکیب تیم برنده دست بزند و فعلا او باید روی نیمکت بنشیند.

جعفر که در بازی قبلی مقابل مس کرمان گلزنی هم کرد، انتخاب اول ساپینتو برای سمت چپ خط دفاعی تیمش است و ریکادرو این بازیکن را به مدافع ملی پوش تیمش ترجیح می‌دهد. جلالی هم بعد از شنیدن حرف‌های ساپینتو به او اعلام کرد تابع تصمیمات او خواهد بود و هر زمانی تیم به او نیاز داشت به میدان خواهد رفت.

اولین دیدگاه را بنویسید