خانه / برگزیده‌ها,

پرسپولیس صدر را از دست می دهد؟

پرسپولیس
پرسپولیس

هرچند خیلی از هواداران پرسپولیس دوست دارند که تیم آن ها با سه امتیاز این بازی خانگی، صدرنشینی را قبل از تعطیلات جام جهانی کاملا تثبیت کند و با امتیاز عالی راهی دربی شود اما حریف آن ها از کرمان تیمی است که نشان داده است آزار تیم های پرستاره را خیلی خوب بلد است.

مس کرمان در بدو بازگشت به لیگ برتر پس از سال ها غیبت به دنبال حفظ خود در جدول رقابت هاست و در هفته های گذشته نیز حرکت خود را بر همین اساس قرار داده است اما این تیم در بازی با سه تیم پرستاره این فصل حداقل ثابت کرده است که اصلا برابر آن پاپس نمی‌کشد. مس کرمان پس از ۹ سال در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس دیدار خواهد کرد.

در حالی که خیلی ها برد راحت استقلال در تهران برابر مس کرمان را پیش بینی می‌کردند اما این اتفاق اصلا رخ نداد و تک اشتباه مدافعان مس سبب شد که یامگا گل سه امتیازی این تیم را در دقایق پایانی در یک بازی دشوار به ثمر برساند… این اتفاق در بازی مس کرمان برابر گل گهر نیز رخ داد و در حالی که مس تا دقیقه ۹۳ دو بر یک از حریف خود پیش بود با یک گل به خودی اجازه فرار از شکست را به شاگردان قلعه نویی داد. مس کرمان همین رویه را در فولادآرنا برابر فولاد خوزستان پرستاره نیز داشت و تساوی مس کرمان در این بازی سبب شد که به نوعی بحران فولادی ها استارت بخورد.

حالا مس کرمان یکبار دیگر برابر یکی دیگر از تیم های پرستاره لیگ برتر به میدان می‌رود تا ثابت کند هرچند نام پرآوازه ای در ترکیب خود ندارد اما اذیت کردن تیم های پرستاره را خیلی خوب بلد است. فرزاد حسین خانی که تیمش هفته قبل با گلزنی بازیکن ۱۷ ساله به ۳ امتیاز رسیده بود، در این بازی فرصت را برای بزرگی کردن تیمش کاملا مغتنم می‌شمرد.

اولین دیدگاه را بنویسید