خانه / برگزیده‌ها,

پرسپولیس بدون دردسر و اقتصادی در راه قهرمانی

پرسپولیس
پرسپولیس

پرسپولیس در شرایطی توانسته در ۶ بازی اخیر خود ۱۳ گل بزند که شاگردان «یحیی گل‌محمدی» توانسته‌اند از حداقل موقعیت‌ها بیشترین بهره را ببرند.

پرسپولیس در ۶ بازی اخیر خود در لیگ برتر ۶ برد به‌دست آورده‌اند که به جز تقابل با مس کرمان، در ۵ مسابقه دیگر پرسپولیسی‌ها نتوانسته‌اند موقعیت‌های باکیفیت گلزنی روی دروازه رقبا ایجاد کنند و این مسئله در نوع خود جالب‌توجه است. در مصاف با مس رفسنجان، امید گل سرخ‌ها در جریان بازی حدود ۰.۷ بود که آن‌ها روی یک ضربه پنالتی به گل رسیدند تا با امید گل ۱.۴۹ با تک گل به‌ثمر رسیده از روی نقطه پنالتی بتوانند در رفسنجان جشن پیروزی بگیرند.

شاگردان گل‌محمدی در دیدار با ملوان بندرانزلی ۳ بار دروازه حریف خود را باز کردند اما نگاهی به آمار و ارقام نشان می‌دهد که امید گل سرخ‌ها در این مسابقه ۱.۷۷ بوده است. در دربی پایتخت، پرسپولیسی‌ها نسبت به استقلال امید گلی کمتر داشتند اما موفق شدند با امید گل ۰.۳۴ بردی مهم و سرنوشت‌ساز را به‌دست آورند و در دیدار با پیکان هم امید گل سرخ‌ها در جریان بازی حدود ۰.۵۶ بود اما اعلام ضربه پنالتی به سود پرسپولیس باعث شد تا آن‌ها با امید گل ۱.۲۶ با تک گل به‌ثمر رسیده از روی نقطه پنالتی برنده شوند. در دیدار اخیر مقابل گل‌گهر سیرجان هم شاگردان گل‌محمدی به ۴ گل دست پیدا کردند اما امید گل‌شان تنها ۱.۷۷ بود تا بازهم بیش از موقعیت‌های باکیفیت گلزنی ایجاد شده آن‌ها بتوانند به گل برسند که این مسئله به هنر فردی ستارگان سرخ‌پوش باز می‌گردد.

اولین دیدگاه را بنویسید