خانه / برگزیده‌ها,

پدر آنجلینا جولی درباره هالیوود چه گفت؟

آنجلینا جولی
آنجلینا جولی

جان وُیت پدر آنجلینا جولی که در طول ۶۰ سال حضورش در هالیوود در بیش از ۱۰۰ فیلم ظاهر شده می‌گوید خوشبختم که چنین حرفه طولانی در هالیوود داشتم.

جان وُیت – Jon Voight که تاکنون یک بار برنده و چهار بار نامزد جایزه اسکار و همچنین چهار بار برنده جایزه گلدن گلوب شده، به تارنمای سینمایی HeyUGuys گفته راز طول عمر فقط خوش شانس بودن است.

برنده جایزه اسکار برای بازی در فیلم بازگشت به وطن درباره راز طول عمر می‌گوید فقط خوش شانس بودم، خدا کمی به من لطف داشته و از من مراقبت کرده است.

وُیت ۸۳ ساله که هم اینک در فیلم ترسناک جدیدش بازی خطرناک: قتل‌های میراثی ایفای نقش می‌کند گفت که همچنان توانسته با تغییر در نقش‌هایی که طی سال‌ها بازی کرده از خود محافظت کند.

این بازیگر هالیوودی افزود: نمی‌دانم دلیل طول عمر چیست، جز این که شما باید خیلی خوش شانس باشید.

وُیت افزود: در طول حرفه‌ام افراد بسیاری به من کمک کردند و در مواقعی که با شکست مواجه شدم مورد تشویق های زیادی قرار گرفتم.

بازیگر کابوی نیمه شب گفت: پیشتر یک بازیگر جوان و بامزه بودم و بعد در فیلمی به نام قطار فرار بازی کردم و تبدیل به یک نیروی فیزیکی شدم. هیت و ری دونوان را بازی کردم و توانستم نقش آناکوندا را ایفا کنم و به جنبه‌ای متفاوت تبدیل شدم بنابراین توانستم در حرفه‌ام تغییر کنم.

اولین دیدگاه را بنویسید