خانه / برگزیده‌ها,

وعده های میلاد حاتمی برای کشاندن دختران به ترکیه!

به گزارش ایران اندیش؛ در چهارمین جلسه دادگاه میلاد حاتمی عنوان شد؛ میلاد حاتمی دختران را اغفال می‌کرد و به‌بهانه دادن پول و خانه و ماشین از آنها می‌خواست به ترکیه بیایند.

به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، صبح امروز شنبه 30 مهرماه چهارمین جلسه دادگاه متهم میلاد حاتم‌آبادی فراهانی معروف به “میلاد حاتمی” از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌‌بندی در خارج از کشور به‌ریاست قاضی صلواتی در شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی با حضور مستشار دادگاه، وکیل مدافع و نماینده دادستان برگزار شد.

ابتدای جلسه قاضی صلواتی خطاب به متهم بیان کرد: اتهامات میلاد حاتمی بر اساس کیفرخواست صادره افساد فی‌الارض از طریق اشاعه فساد به‌صورت گسترده، اخلال در نظام پولی و ارزی از طریق خروج مبالغی از سیستم پولی کشور به مراکز قمار و تبدیل آن به ارز، به خارج از کشور، دایر کردن مرکز قمار، تشویق به فساد با توجه به اقدامات مخرب در فضای مجازی و گسترش بی‌بندو‌باری، اقدامات ضداخلاقی و ضدانسانی است.

وعده های میلاد حاتمی برای کشاندن دختران به ترکیه!

در این جلسه دادگاه، به‌دستور قاضی صلواتی فیلم‌هایی منتشر شد که مضمون آن فعالیت‌های مجرمانه و غیراخلاقی متهم در خارج از کشور بود که از اقداماتش فیلم تهیه کرده و در صفحه مجازی اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته بود.

بیشتر بخوانید

همچنین در دادگاه تصاویری از چالش‌های غیراخلاقی متهم در اینستاگرام، کلیپ‌های خودنمایی وی با استفاده از الفاظ رکیک و تشویق جوانان و نوجوانان به ثبت‌نام در سایت‌های قمار به نمایش درآمد.

وعده های میلاد حاتمی برای کشاندن دختران به ترکیه!

متهم در جلسه دادگاه در پاسخ به قاضی صلواتی که از وی خواست درباره تصاویر منتشرشده، توضیحاتی ارائه دهد، گفت: تمامی موارد را قبول دارم و توضیحی ندارم.

در جلسه دادگاه، همچنین فیلمی منتشر شد که خانمی در آن عنوان کرد که میلاد حاتمی، دختران را اغفال می‌کرد و به‌بهانه دادن پول و خانه و ماشین از آنها می‌خواست به ترکیه بیایند.

این خانم ادامه داد: میلاد به دایرکت (پیام خصوصی) خواهرم آمد و قصد داشت او را با وعده امکانات، پول و… فریب دهد که من خواهرم را از رفتن به ترکیه منصرف کردم.

در پایان چهارمین جلسه دادگاه، قاضی صلواتی اعلام کرد: تاریخ جلسه بعدی دادگاه متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع : خبر گزاری تسنیم

اولین دیدگاه را بنویسید