خانه / برگزیده‌ها,

واکنش شجاع خلیل‌زاده به بازگشت به پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده
محمدحسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده

در روز‌های اخیر شایعاتی مبنی بر پیوستن شجاع خلیل‌زاده به برخی از تیم‌های لیگ برتر شنیده می‌شود، اما این بازیکن می‌گوید با هیچ تیمی قرارداد نبسته است.

شجاع خلیل‌زاده در این خصوص اظهار داشت: به دلیل مصدومیتی که دارم این روز‌ها مشغول رسیدگی به مصدومیتم هستم و ان‌شاءالله اگر خدا بخواهد از هفته آینده به شرایط آمادگی کامل برمی‌گردم. در این هفته هم مراحل درمانی را طی خواهم کرد تا ان‌شاءالله هرچه زودتر به شرایط خوب برسم.

وی در باره اینکه شایعه شده او قرارداد دو ساله‌ای با یکی از تیم‌های لیگ برتری بسته، افزود: این یک دروغ بزرگ است؛ چراکه من با هیچ تیمی قرارداد نبسته‌ام. همان‌طور که گفتم این روز‌ها اولویت من رسیدگی به مصدومیتم است تا هرچه زودتر به شرایط ایده‌آل برسم.

خلیل‌زاده خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی‌ها زندگی خود را با دروغ و شایعه‌سازی می‌گذرانند. من نه با هیچ باشگاهی و نه هیچ فردی مذاکره‌ای نکرده‌ام، اما از قول من دروغ‌های بزرگ می‌نویسند. من هنوز تصمیمی برای بازگشت به فوتبال ایران نگرفته‌ام، چه رسد به اینکه بخواهم مذاکره کنم.

هفته بعد و پس از رسیدن به شرایط ایده‌آل بدنی، تصمیم خواهم گرفت به ایران برمی‌گردم یا نه و در صورتی که بخواهم به ایران برگردم، آن وقت تازه مذاکراه را آغاز می‌کنم تا تصمیم بگیرم به چه تیمی بروم.

مدافع اسبق پرسپولیس افزود: هواداران پرسپولیس همیشه به من لطف داشته و دارند، اما همان‌طور که گفتم هیچ مذاکره‌ای با هیچ تیمی حتی پرسپولیس انجام نداده‌ام. واقعا خسته شدم که هر روز برایم شایعه می‌سازند و اخبار دروغ می‌نویسند. من برای همه اهالی فوتبال و باشگاه‌ها احترام قائلم، اما همان‌طور که گفتم هیچ مذاکره‌ای با هیچ باشگاهی نداشتم. باید ببینم هفته آیند شرایط چطور خواهد شد؛ چراکه هفته بعد تصمیم خودم را برای تیم آینده‌ام خواهم گرفت.

اولین دیدگاه را بنویسید