خانه / برگزیده‌ها,

واکنش سردار آزمون به حضور دوباره در تیم ملی

سردار آزمون
سردار آزمون

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از حضور این تیم در تورنمنت کشور‌های آسیای مرکزی ابراز خوشحالی کرد.

سردار آزمون در آستانه سفر اعضای تیم ملی فوتبال ایران به قرقیزستان برای شرکت در تورنمنت کافا اظهار داشت: اردوی خیلی خوبی است و بازیکنان در حال کسب آمادگی برای تورنمنت کافا هستند. تیم‌هایی در این تورنمنت شرکت می‌کنند که به آن‌ها خیلی احترام می‌گذاریم؛ از افغانستان تا عمان و ازبکستان که در حال پیشرفت هستند. خیلی خوشحال هستیم که در این تورنمنت حضور داریم و این بازی‌ها می‌تواند به ما کمک کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا حضور در تورنمنت کافا و مصاف با تیم‌هایی مانند افغانستان و قرقیزستان می‌تواند به آمادگی تیم ملی ایران برای حضوری موفق در جام ملت‌های آسیا کمک کند یا خیر، گفت: این برنامه‌ریزی از سوی فدراسیون فوتبال انجام شده و فدراسیون باید به این سوالات پاسخ بدهد. تمرکز ما بازیکنان روی این است که مقابل همه تیم‌ها، آمادگی کاملی در زمین بگذاریم و فقط به پیروزی فکر کنیم.

مهاجم تیم ملی ایران که اولین حضور خود در اردوی تیم ملی را زیر نظر امیر قلعه‌نویی تجربه می‌کند، تصریح کرد: من از ۱۵ سالگی زیر دست قلعه‌نویی کار کردم و الان هم کار‌ها به نحو احسان انجام می‌شود. کم و کسری نداریم و امیدوارم کارمان را همین‌گونه به پایان برسانیم.

اولین دیدگاه را بنویسید