خانه / برگزیده‌ها,

واکنش جدید شکیرا و پیکه به طعنه های یکدیگر

شکیرا و پیکه
شکیرا و پیکه

پس از انتشار آهنگ جدید و جنجالی شکیرا و Bizarrap آرژانتینی در هفته گذشته که در آن شکیرا به وضوح به پیکه به خاطر رابطه جدیدش با کلارا چیا مارتی طعنه می‌زند، به نظر می‌رسد جرارد پیکه سعی دارد به آهنگ دیس شکیرا پاسخ دهد زیرا با یک رنو تویینگوی معمولی در تورنمت لیگ پادشاه که ریاست آن را بر عهده دارد حاضر شد.

برنده جام جهانی اسپانیا با خودروی مقرون به صرفه خود به ارزش حدود ۸۰۰۰ پوند به پارکینگی پر از ماشین های گران قیمت رسید. به نظر می‌رسد او با این کار سعی دارد به طعنه‌های همسر سابق خود، شکیرا در آهنگ جدیدش پاسخ دهد. Out of Your League با صدای شکیرا رکوردهای یوتیوب را شکست و تنها در ۲۴ ساعت اول بیش از ۶۳ میلیون بار دیده شد.

خطوط زیادی از این ترانه جدید به رابطه مدافع سابق تیم بارسلونا با نامزد جدیدش اشاره دارد؛ ازجمله جایی که شکیرا می‌گوید: «تو فِراری رو با (رنو) تویینگو عوض کردی، به خاطر کاسیو، قید رولکس رو زدی.» و در ادامه حملات خود را تندتر می‌کند و می‌گوید: «یک عالم باشگاه… اما بهتره یک کمی مغزت رو هم به کار بگیری.»

در قسمت دیگری از این ترانه که تاکنون فقط به زبان اسپانیایی منتشر شده، شکیرا می‌گوید: «تو من و مادرشوهر رو به عنوان همسایه رها کردی» و حالا این خواننده کلمبیایی برای بدتر کردن اوضاع، عروسک یک جادوگر را در بالکن خانه‌اش رو به خانه مادر همسر سابقش، جرارد پیکه، قرار داده تا به اختلافات خانوادگی دامن بزند.

بنا به گزارش‌ها، مادر پیکه از یکی از کارکنان شکیرا خواسته این جادوگر سیاه‌پوش را بچرخاند تا رو به خانه او که در همان خیابان است نباشد.

پیش از این، دو برند معروف خودرو و ساعت هم به این آهنگ جنجالی و انتقام جویانه شکیرا پاسخ داده بودند. به غیر از رنو که تصویر خودروی تویینگوی خود را که شماره ۲۲ روی آن نوشته شده بود در توییتر منتشر کرد و به وضوح به این قسمت از ترانه شکیرا اشاره داشت: «من ارزش دو تا ۲۲ ساله رو دارم»، یک حساب منتسب به برند کاسیو هم این‌طور توییت کرد: ««شکیرا ممکن است ما رولکس نباشیم اما مشتریان ما، وفادار هستند. برای دفاع از ساعت‌هایمان باید بگوییم که عمر باتری آنها بیشتر از رابطه تو با پیکه است!»

جرارد پیکه هم در تورنمت لیگ پادشاه که توسط استریمرهای معروف اسپانیایی و آمریکای لاتین برگزار می‌شود ابتدا در خصوص قرارداد توافق اسپانسری کاسیو با این تورنمت صحبت کرد و سپس به تمام افراد حاضر در برنامه یک ساعت کاسیو هدیه داد.

اولین دیدگاه را بنویسید