خانه / برگزیده‌ها,

واکنش باشگاه استقلال به گم شدن قرارداد نکونام

جواد نکونام
جواد نکونام

فرشید سمیعی در حاشیه انتخابش به عنوان عضو جدید هیأت مدیره در جمع خبرنگاران و هواداران حاضر در مقابل باشگاه استقلال گفت: به دنبال این هستیم مشکلات استقلال را هر چه زودتر برطرف کنیم تا این تیم بتواند با آرامش آماده شروع لیگ شود.

وی در خصوص مطالبات استقلال از حق پخش تلویزیونی تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا بتوانیم سهم خود را از حق پخش بگیریم. صدا و سیما قرار است حق پخش تلویزیونی را بین همه تمام یکسان پرداخت کند و ما هم درصدد این هستیم تا بتوانیم با گرفتن حق پخش تا حدودی از مشکلاتمان را برطرف کنیم.

وی در پاسخ به سوال هواداران استقلال مبنی بر اینکه چه زمانی قرارداد بازیکنان در هیأت فوتبال ثبت خواهد شد؟ یادآور شد: تا زمانی که ۲۰۰ میلیارد بابت بدهی‌ها پرداخت نکنیم نمی‌توانیم قراردادی را ثبت کنیم؛ بنابراین باید تلاش کنیم قبل از شروع لیگ که ۱۲ مرداد ماه است این اتفاق رخ دهد و ما با پرداخت این مبلغ امکان ثبت قرارداد بازیکنان را در هیأت فوتبال داشته باشیم.

سمیعی در پاسخ به این سوال که نتیجه جلسه امروز چه بود است؟ گفت: جلسه‌ای برگزار نشده است. فقط در خصوص قرارداد‌ها صحبت کردیم و قرار است عصر امروز یک جلسه بین اعضای هیأت مدیره برگزار شود.

عضو جدید هیأت مدیره استقلال در خصوص گم شدن قرارداد جواد نکونام در باشگاه استقلال تاکید کرد: قرار است علی خطیر این مورد را پیگیری کند. او به وزارت ورزش هم این موضوع را گفته و باید این اتفاق پیگیری شود تا مسببان آن مشخص شوند. جلسه عصر امروز ما هم برای این است که ببینیم چقدر از مطالبات ما از اسپانسر‌ها باقی مانده است. ضمن اینکه با چند اسپانسر بزرگ هم صحبت کردیم و همه به دنبال آن هستیم با عقد قرارداد جدید پول به باشگاه تزریق کنیم.

سمیعی در پایان و در خصوص مشکلاتی که جواد نکونام دو شب پیش در جمع خبرنگاران از آن صحبت کرده بود، گفت: اطلاعی از این موضوع ندارم، اما تمام تلاشم این است که هم مشکلات را برطرف کنیم و هم از نکونام حمایت می‌کنیم تا این شرایط سخت از استقلال دور شود.

اولین دیدگاه را بنویسید