خانه / برگزیده‌ها,

واکنش آجورلو به مناظره جنجالی با فتح‌الله‌زاده پس از نامه سرگشاده

مصطفی آجورلو
مصطفی آجورلو

در پی نامه سرگشاده مصطفی آجورلو، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال به رییس سازمان صداوسیما در خصوص برنامه فوتبال برتر، محمدحسین میثاقی، مجری این برنامه، شب گذشته توضیحاتی را به بینندگان برنامه خود داد.

میثاقی بعد از صحبت در خصوص دعوت رسمی این برنامه از مدیرعامل سابق باشگاه استقلال، رویکرد برنامه در قبال دعوت از آجورلو را، ارائه یک صحبت ابتدایی از سوی آجورلو به اندازه میزان دقایقی که فتح‌الله‌زاده در مورد دوران کاری او صحبت کرده، اعلام و بر لزوم شکل‌گیری مناظره بعد از آن تاکید کرد.

میثاقی دلیل این کار را دنباله‌دار شدن ماجرا بعد از توضیحات هر مدیر دانست چرا که از نگاه او در هر برنامه صحبت‌ها و ابهاماتی مطرح می‌شود که طرف مقابل برای پاسخ به آن یک برنامه دیگر درخواست می‌کند و به این صورت مسائل برای هواداران استقلال روشن نمی‌شود.

میثاقی در ادامه بار دیگر از آمادگی برنامه فوتبال برتر برای برگزاری این مناظره پس از اختصاص زمان مقتضی به آجورلو برای صحبت در مورد گفته‌های هفته قبل فتح‌الله‌زاده خبر داد. اما نکته اینجاست که آن‌طور که از شواهد و قراین برمی‌آید، مصطفی آجورلو، مدیرعامل سابق استقلال، بنا به دلایل خاص، حاضر به شرکت در چنین مناظره‌ای نیست. دلایلی که شاید اصلی‌ترین آنها این است که آجورلو، مدیر جایگزین خود را در سطحی که بخواهد با او در مورد عملکردش به مناظره بنشیند، نمی‌بیند.

موضوعی که با توجه به گفته‌های این مدیر باسابقه فوتبال ایران هم مشهود بود. چه اینکه آجورلو در این مصاحبه مهم و جنجالی حتی یکبار هم اشاره‌ای به نام فتح‌الله‌زاده نکرد و تنها به صورت محدود به کنایه‌هایی به وی بسنده کرد درحالی که اساس مصاحبه هفته پیش فتخ‌الله‌زاده در فوتبال برتر حمله به آجورلو بود.

اولین دیدگاه را بنویسید