خانه / برگزیده‌ها,

هادی چوپان در راه سرشناس‌ترین باشگاه انگلیس

هادی چوپان

هادی چوپان قهرمان ایرانی مستر المپیا و چهره شناخته شده دنیای بدنسازی به زودی برای حضور در یک سمینار مرتبط با بدنسازی حرفه‌ای راهی انگلیس خواهد شد. گرگ ایرانی پس از قهرمانی در مستر المپیا در سال گذشته و بازگشت به ایران کمتر در در مجامع عمومی دیده شده و تنها به حضور در مراسم تشییع جنازه خلیل عقاب و چند مصاحبه تلویزیونی در ایام نوروز بسنده کرده است. چوپان در این مدت از طریق صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی با مخاطبانش در ارتباط بوده، ارتباطی که البته در ماه‌های اخیر چندان هم پررنگ نبوده است.

باشگاه ماسل ورکز در لندن که یکی از سرشناس‌ترین باشگاه‌های بدنسازی انگلیس است هر ماه از یک بدنساز برجسته برای برگزاری سمینار‌های آموزشی دعوت می‌کند و این بار هادی چوپان به عنوان قهرمان مستر المپیا و برترین بدنساز دسته آزاد سال ۲۰۲۲ جهان میهمان این باشگاه بدنسازی خواهد بود.

هادی چوپان روز یکشنبه ساعت ۳ بعد از ظهر در این سمینار حضور خواهد یافت. قبل از هادی چوپان، سامسون داودا دیگر مهمان افتخاری این باشگاه معروف انگلیسی بود. ورزشکاران عضو این باشگاه بدنسازی به طور رایگان می‌توانند در این سمینار شرکت کنند و سایر افراد نیز با تهیه اشتراک ۱۰ پوندی روزانه می‌توانند در این سمینار حاضر شوند. این باشگاه بدنسازی همچنین قصد دارد با انجام قرعه‌کشی، این امکان را برای دو نفر فراهم آورد تا زیر نظر قهرمان مستر المپیا تمرین کنند. این قرعه کشی روز هشتم خرداد برگزار خواهد شد.

گفتنی است این نخستین حضور هادی چوپان در یک مراسم مرتبط با بدنسازی پس از قهرمانی در مستر المپیا ۲۰۲۲ است.

اولین دیدگاه را بنویسید