خانه / برگزیده‌ها,

نگرانی بزرگ برای تمدید قرارداد ساپینتو

ریکاردو ساپینتو
ریکاردو ساپینتو

همان‌طور که می‌دانید استراماچونی قرارداد دو ساله دارد اما این قرارداد از نظر مالی یک‌ساله است و برای سال دوم طرفین باید با هم توافق کنند که در آن صورت ۲۰ درصد به قرارداد امسال مرد پرتغالی اضافه می‌شود.

تردید برخی از مسئولان و اطرافیان استقلال این است که ساپینتو نتواند جام حذفی را هم فتح کند و مثلا بار دیگر به پرسپولیس ببازد. در آن‌صورت تمدید قرارداد مردی که در حدود یک ماه دوبار به رقیب دیرینه باخته عقلانی به نظر نمی‌رسد. فضای هواداری هم متاثر از نتیجه است و فعلا بخشی از هواداران استقلال (البته نه همه) خواستار تمدید قرارداد ساپینتو هستند و بخشی دیگر می‌گویند باید تا پایان جام حذفی منتظر بمانیم.

بسیاری از پیشکسوتان و خاک‌خورده‌های استقلال هم با نظر گروه دوم موافق هستند و به همین دلیل در میان مسئولان باشگاه استقلال هم تردیدهایی وجود دارد. البته امسال خود ساپینتو تیمش را نبسته بود و در چند بازی هم بدشانسی آورد ضمن این‌که حداقل در دو بازی استقلال از مسائل داوری لطمه خورد.

با وجود تمام این صحبت‌ها مرد پرتغالی به شرطی می‌تواند همه را برای ماندن خودش در استقلال راضی کند که در جام حذفی با شکست پرسپولیس قهرمان شود. البته پرسپولیس و استقلال ابتدا باید تیم‌های هوادار و نساجی را شکست بدهند و آن‌وقت در فینال به مصاف یکدیگر بروند.

اولین دیدگاه را بنویسید