خانه / برگزیده‌ها,

نقش کلیدی هواداران پرسپولیس در دیدار حساس

پرسپولیس
پرسپولیس

آخرین بازی پرسپولیس در سال ۱۴۰۱ روز شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد. بازی فینال گونه و فوق العاده حساس مقابل سپاهان که برای پرسپولیسی‌ها از اهمییت بسیار زیادی برخوردار است. در بازی‌های گذشته پرسپولیس حداکثر ۵ هزار هوادار موفق به حضور در ورزشگاه می‌شدند ولی باشگاه پرسپولیس به درخواست یحیی گل محمدی قصد دارد تا مجوزهای لازم را برای حضور حداکثری هواداران در بازی با سپاهان را دریافت کند و از امتیاز میزبانی خودش نهایت استفاده را ببرد.

از آنجاییکه طبقه دوم ورزشگاه آزادی فعلا قابل استفاده نیست و چند سکو از طبقه اول هم در دست تعمیر است، به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس نهایتا بتواند بین ۳۰ تا ۴۰ هزار هوادار را به ورزشگاه بیاورد و از آن‌ها به عنوان یار دوازدهم تیمشان استفاده کند. در بازی جام حذفی پرسپولیس و سپاهان که در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد، ابتدا اعلام شده بود که ۳۰ درصد ورزشگاه مجوز حضور تماشاگران را دارد ولی تعداد هوادارانی که در ورزشگاه حضور پیدا کردند، خیلی بیشتر از اعلام اولیه بود.

از همین رو مدیران پرسپولیس هم می‌خواهند کاری مشابه با باشگاه سپاهان انجام دهند و مجوزهای لازم را برای حضور حداکثری هواداران در بازی مقابل سپاهان بگیرند. در واقع یحیی گل محمدی روی حضور حداکثری پرسپولیسی‌ها در دیدار مقابل سپاهان، حساب باز کرده است و خیلی خوب می‌داند که حضور پرتعداد پرسپولیسی‌ها چقدر می‌تواند به تیمش برای شکست دادن رقیب اصلی پرسپولیس در راه قهرمانی این فصل کمک کند.

اولین دیدگاه را بنویسید