خانه / برگزیده‌ها,

میترا رفیع حسابی در این عکس دلبری می کند

میترا رفیع

میترا رفیع از استایل جدیدش رونمایی کرد. میترا رفیع بازیگر جوانی که با سریال از سرنوشت به مخاطبان تلویزیون معرفی شد و با ایفای نقش در سریال بی همگان به شهرت رسید، این روزها نقش گلنار کارکتر اصلی سریال گیلدخت را بازی می‌کند. میترا رفیع با ایفای نقش در سریال گیلدخت به شدت نزد بینندگان این سریال محبوب شده و هر روز پیام های زیبایی را از مردم دریافت می کند، میترا رفیع بسیار در استایل جدید خود جذاب ظاهر شده است.

میترا رفیع، بازیگر ۲۹ ساله و توانمند ایرانی، چند شب پیش در اکران خصوصی فیلم «بی آبان»، با استایلی بسیار شیک و جالب توجه ظاهر شده و سوژه بحث مخاطبان شد.

این بازیگر که از کودکی در دنیای هنر حضور داشته و در نوجوانی با تئاتر به فعالیتش ادامه می‌داده، در اکران خصوصی فیلم «بی آبان» با کت و شلوار شیری، شومیز آبی رنگ و شال خاکستری‌ حضور یافت.

میترا رفیع که با ایفای نقش الناز در سریال «بی همگان» وارد قاب تلویزیون شد و با نقش گلنار در سریال «گیلدخت» به شهرت رسید، از کیف سفید با بند زنجیری طلایی و کفش‌های استیلتو خاکی رنگ، برای تکمیل استایل جذاب و شیکش کمک گرفت.

موهای باز و آرایش جذاب میترا علی‌الخصوص رژلب قرمز رنگش، استایل او را کامل می‌کردند. این بازیگر زیبا از رینگ‌ها و دستبندها به عنوان اکسسوری استایلش استفاده کرده بود.

اولین دیدگاه را بنویسید