خانه / برگزیده‌ها,

مهدی طارمی با چه کسانی مشورت می‌کند؟

همان‌طور که می‌دانید مهدی طارمی مورد توجه تیم‌های بزرگ میلان و منچستر قرار گرفته است. جالب است بدانید که طارمی با مربیان سابق خود در پرسپولیس یعنی حمید درخشان و علی دایی در تماس است و معمولاً با آن‌ها مشورت می‌کند. یکی دیگر از کسانی که مورد مشورت ستاره بزرگ فوتبال ایران قرار می‌گیرد، کسی نیست جز پدر مهدی طارمی که اطلاعات و شناخت خوبی از فوتبال دارد.

چند روز قبل دو روزنامه مطرح و بزرگ ایتالیا نوشتند که مهدی طارمی گزینه شماره یک تیم میلان است و میلانی‌ها برای تقویت خط حمله خود می‌خواهند این ستاره ایرانی پورتو را جذب کنند. از طرفی به نظر می‌رسد پرتغالی‌ها بی‌میل نیستند از فروش طارمی درآمد بالایی کسب کنند و به همین دلیل هیچ بعید نیست که در فصل آینده فوتبال اروپا مهدی را در تیم بزرگ‌تری ببینیم.

طارمی در ماه‌های گذشته حداقل از ۵ تیم مطرح اروپایی از جمله منچستر پیشنهاداتی را دریافت کرده است، اما برای حضور در تیم جدید حتماً با افرادی که نامشان مطرح شد و به خصوص علی دایی و پدرش مشورت خواهد کرد. او تا به امروز تصمیمات درستی در فوتبال خود گرفته و حضورش در پورتو باعث شد، دوران جدید و بسیار خوبی در فوتبالش آغاز شود. طارمی آقای گل لیگ پرتغال شد و توانایی‌های خود را در این تیم بزرگ نشان داد.

اولین دیدگاه را بنویسید