خانه / برگزیده‌ها,

مهدی تاج رو در روی مدیر پرسپولیسی

مهدی تاج
مهدی تاج

از آنجایی که تیم‌ امید، تیم المپیک ایران هم به حساب می‌آید، کمیته ملی المپیک حمایت مالی از آن‌ها دارد و بالطبع در انتخاب سرمربی و هم‌چنین مدیریت آن نقش خواهد داشت.

بعد از اتمام جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، درحالی‌که فدراسیون در سکوت کامل به سر می‌برد، سیدمناف هاشمی، دبیرکل کمیته ملی المپیک، طی مصاحبه‌ای از انتخاب حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم امید پرده برداشت. مدیرعامل سابق پرسپولیس و عضو فعلی شورای شهر تهران قبلا هم سابقه فعالیت در چنین پستی را دارد.

با این حال، فدراسیون فوتبال تا به امروز واکنشی رسمی به انتخاب حبیب کاشانی نداشت و حتی جلسه‌ای فی‌مابین تشکیل نشد. برخی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از آمدن کاشانی رضایت نداشتند و همین هم باعث شد صحبت‌هایی انجام شود که در نهایت نتیجه‌ای هم نداشت.

در همین راستا، قرار است به زودی جلسه‌ای با حضور مهدی تاج و حبیب کاشانی در حضور دیگر مدیران فدراسیون فوتبال برگزار شود و در خصوص تقسیم وظایف، انتخاب سرمربی، جذب منابع مالی و… صحبت شود. جلسه‌ای که اولین برخورد رئیس فدراسیون با مدیر جدید تیم امیدی خواهد بود که در این حوزه اختیارات تام و کلی از سوی کمیته ملی المپیک دارد.

اولین دیدگاه را بنویسید