خانه / برگزیده‌ها,

مقصد بازیکن پرسپولیس، سپاهان نیست

وحدت هنانوف
وحدت هنانوف

با توجه به قوانین جدید نقل و انتقالاتی تیم‌ها فقط ۱۹ بازیکن بزرگسال می‌توانند در تیمشان داشته باشند. پرسپولیس با توجه به خروجی‌ها و ورودی‌هایی که داشته در حال حاضر ۱۹ بازیکن بزرگسال دارد و به ازای هر خرید جدید باید یک بازیکن از لیست خارج کند. پرسپولیس برای حضور پرقدرت در فصل آینده لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نیاز دارد بیشتر تقویت شود و یحیی گل محمدی هنوز بازیکن جدید می‌خواهد.

از همین رو یکی از کسانی که به احتمال فراوان بعد از چهارمین خرید پرسپولیس از این تیم جدا می‌شود، وحدت هنانوف مدافع تاجیکستانی پرسپولیس است. وحدت که با قراردادی ۳ ساله به پرسپولیس آمد، برای فصل پیش رو هم با پرسپولیس قرارداد دارد، ولی شرایط نقل و انتقالات این فصل ممکن است باعث جدایی این بازیکن چند پسته شود. از سپاهان به عنوان یکی از تیم‌های خواهان هنانوف نام برده می‌شد، ولی سپاهانی‌ها این موضوع را تکذیب کردند تا مشخص شود به دنبال خرید مدافع تاجیکستانی پرسپولیس نیستند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که گل گهر سیرجان جدی‌ترین مشتری وحدت به حساب می‌آید و ممکن است در صورت جدایی این بازیکن از پرسپولیس، وحدت را فصل بعد در سیرجان ببینیم. پرسپولیس در حال حاضر در تهران به اردو رفته و قرار است بعد از بازی تدارکاتی این تیم مقابل صنعت نفت که جمعه برگزار می‌شود، یحیی گل محمدی نظر نهایی خودش را در خصوص جدایی وحدت اعلام کند.

البته این احتمال هم وجود دارد که در آخرین لحظه یحیی تصمیم دیگری بگیرد و بازیکن دیگری را از لیست خارج کند تا جا برای جذب مهاجم خارجی باز شود. گفتنی است شنبه به احتمال فراوان تکلیف خروجی بعدی پرسپولیس مشخص خواهد شد و گل محمدی نظر نهایی خودش را اعلام خواهد کرد.

اولین دیدگاه را بنویسید