خانه / برگزیده‌ها,

مسافر جدید پرسپولیس در آبادان

لئاندرو پریرا
لئاندرو پریرا

بعد از عقد قرارداد لئاندرو پریرا با باشگاه پرسپولیس، این بازیکن بعد از حضور در استانبول و اخذ ویزا بامداد روزچهارشنبه وارد تهران شد.

لئاندرو مارکوس پروچنا پریرا که بعد از حضور درلیگ ژاپن و همراهی تیم گامبا اوزاکا در دو فصل گذشته راهی ایران شده، قراردادی را تا پایان فصل آینده فوتبال ایران با باشگاه پرسپولیس منعقد کرده است.

مربی پرسپولیس از سوی یحیی گل‌محمدی ماموریت پیدا کرد تا لیاندرو پریرا را به مرز آمادگی مناسب برای حضور در ترکیب سرخپوشان کند. از آنجا که جی لیگ قبل از جام جهانی به پایان رسید، پریرا از آن موقع به بعد در هیچ بازی رسمی شرکت نداشته و از این رو در وضعیت بدنی چندان مناسبی بسر نمی‌برد. لوسادا مربی بدنساز پرسپولیس که اخیر آل کثیر را آماده تحویل گل‌محمدی داد، از روز جمعه گذشته تمرینات ویژه‌ای هم برای پریرا در نظر گرفته تا او هر چه زودتر آماده بازی شود.

از تمرینات پرسپولیس خبر می‌رسد که لئاندرو پریرا برخلاف سایر خارجی هایی که به ایران آمده‌اند از تمرینات پرفشار انفرادی غافل نبوده و از آمادگی نسبی برخوردار است. بر همین اساس شنیدیم یحیی گل محمدی تصمیم گرفته است این مهاجم برزیلی را با خود به برزیل ایران (شهر آبادان) ببرد.

بنا بر گفته منابع مطلع و نزدیک به تیم پرسپولیس، در صورتی که شرایط مهیا باشد یحیی گل محمدی بدش نمی‌آید از پریرا دقایقی از او استفاده کند. سرمربی پرسپولیس ظاهراً تصمیم گرفته است در ۱۲ بازی باقی مانده از لیگ بیست و دوم، بازی به بازی این خرید زمستانی و برزیلی را به کار گرفته و در شرایط مسابقه قرار دهد.

باید منتظر ماند و دید مهاجم برزیلی پرسپولیس در آبادان چگونه رونمایی می‌شود؟ روی سکو یا در زمین مسابقه؟!

اولین دیدگاه را بنویسید