خانه / برگزیده‌ها,

مرد افغانی رقیب عشقی خود را در تهران به قتل رساند

قتل
قتل

نهم دی امسال مردی با پلیس ۱۱۰ باقر شهر تهران تماس گرفت و اطلاع داد مردی در خیابان با چاقو زخمی شده و بعد از انتقال به بیمارستان فوت کرده است. ماموران در بیمارستان حاضر شده و از روی مدارک هویتی او فهمیدند ظهیر نام دارد و تبعه افغانستان است.

مرد افغانی رقیب عشقی خود را در تهران به قتل رساند

درتحقیقات بعدی خانواده‌اش شناسایی شدند و برادرش به ماموران گفت: او از یک سال قبل برای کار به ایران آمده بود. او با مردی به نام نعیم از طایفه دیگری در کشورمان درگیری داشت و از سوی او تهدید به قتل شده بود. بررسی فیلم دوربین مداربسته محل درگیری نیز نشان داد، سه نفر راه او را در خیابان سد کرده‌اند و بعد از کتک زدن، یکی از آن‌ها مقتول را با ضربه‌های چاقو زده و به قتل رسانده بود.

وقتی تصویر او را به خانواده مقتول نشان دادند آن‌ها تایید کردندکه او همان نعیم مظنون پرونده است؛ بنابراین قاتل جوان تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این‌که دو روز پیش در ساختمان نیمه‌کاره‌ای در جنوب شهر بازداشت شد. او در تحقیقات اولیه مدعی بود اشتباهی بازداشت شده، اما وقتی فهمید فیلم دوربین مداربسته تصویر ضربه‌های مرگبار او را ثبت کرده است سکوت خود را شکست و با اعتراف به قتل ظهیر گفت: یک سال و نیم قبل عاشق دختری از طایفه دیگری در روستایمان شدم، اما ظهیر کاری کرد نتوانم با او ازدواج کنم. او حتی باعث دعوای دو طایفه شد.

کینه شدیدی از او به دل گرفته بودم و چند مرتبه خواستم در افغانستان او را به قتل برسانم که موفق نشدم. دو ماه قبل از طریق همشهری‌هایم متوجه شدم در شهرری در ساختمانی کار می‌کند. برای اجرایی کردن نقشه قتل او قاچاقی به ایران آمدم. با دو دوستم او را در خیابان یافتیم که به او حمله کردیم و کتکش زدیم و بعد با ضربه‌های چاقو او را کشتم. همدستانم فرار کردند و حتی از آن‌ها بی خبرم.

متهم پرونده با اعتراف به قتل روانه بازداشتگاه شد و تحقیقات از او ادامه دارد.

اولین دیدگاه را بنویسید