خانه / برگزیده‌ها,

مذاکره حضوری باشگاه استقلال با ۲ گزینه سرمربیگری

استقلال
استقلال

در روز‌هایی که تمام هواداران استقلال منتظر اعلام نام سرمربی جدید آبی‌ها هستند، سرپرست مدیرعامل این تیم در حال انجام مذاکرات جدی با گزینه‌های مورد نظر است تا در نهایت سرنوشت نیمکت تیم و جانشین ریکاردو ساپینتو مشخص شود.

همانطور که چند روز پیش خبر دادیم، دو گزینه ایرانی برای انتخاب سرمربی استقلال انتخاب شدند که طبق پیگیری‌های خبرنگار ورزش سه مشخص شد که حجت کریمی روز گذشته جلسه‌ای را با محمد ربیعی، سرمربی موفق مس رفسنجان و یکی از دو گزینه ایرانی برگزار کرده و طرفین به صورت مستقیم وارد مذاکرات جدی شده اند.

محمد ربیعی که در سال‌های اخیر هدایت مس رفسنجان را برعهده داشت و توانست با این تیم به ترتیب هر فصل در رتبه‌های هشتم، ششم و پنجم قرار بگیرد، در لیگ بیست و دوم تنها چند گام تا کسب سهمیه آسیایی کم آورد و حالا با پایان قراردادش، می‌تواند تیم آینده خود را انتخاب کند.

به مانند فصل قبل، نام جواد نکونام نیز به عنوان گزینه هدایت استقلال معرفی شده است. سرمربی جوان و موفق فولاد که توانست با این تیم عناوین قهرمانی جام حذفی و سوپرجام را کسب کند و آن‌ها را به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برساند، دیگر گزینه ایرانی آبی هاست.

با وجود اینکه کریمی روز گذشته مدعی شد مذاکره‌ای با نکونام صورت نگرفته، اما پیگیری‌ها مشخص کرد که مدیران استقلال دو شب پیش و در یکی از هتل‌های تهران با نکونام نیز نشستی را برگزار کرده اند تا شرایط را برای انتخاب وی بررسی کنند.

به هر شکل در دو روز اخیر، کریمی به صورت مستقیم با جواد نکونام و محمد ربیعی وارد مذاکرات فشرده شده و از آنجایی که احتمال می‌رود سرمربی جدید استقلال ایرانی باشد، باید دید کدام یک از این دو نفر روی نیمکت آبی‌ها خواهند نشست.

اولین دیدگاه را بنویسید