خانه / برگزیده‌ها,

مدیریت گل محمدی در ماجرای پیروانی و بیرانوند

یحیی گل محمدی
یحیی گل محمدی

مصاحبه افشین پیروانی درباره ماجرای مذاکره استقلال و بیرانوند باعث دلخوری سنگربان مطرح پرسپولیس شد. افشین پیروانی گفته بود از هواداران پرسپولیس می‌خواهم بیرانوند را ببخشند و او هم حتماً جبران خواهد کرد.
در واکنش به این مسئله علیرضا بیرانوند در صفحه خود نوشت: مگر من چه کار کردم که باید از هواداران عذرخواهی و یا قضیه را جبران کنم؟ من با همان مبلغ پارسال در پرسپولیس ماندم و این تیم را هم دوست دارم واقعاً هواداران پرسپولیس به من محبت دارند و تا جایی که با آن‌ها برخورد دارم هیچ کدامشان ناراحت نیستند. از طرفی مگر من بچه ۱۸ ساله هستم که بخواهم خودم را نشان بدهم و چیزی را جبران کنم؟ من سال‌ها دروازه‌بان اول پرسپولیس و تیم ملی بودم و همه از علاقه من به پرسپولیس خبردار هستند.
در عین حال یحیی گل محمدی هم گفت ماجرای مذاکره بیرانوند با استقلال را تایید نمی‌کنم. چون اتفاق خوبی نبود، اما بیرانوند در قهرمانی پرسپولیس از ارکان کلیدی بود و بار‌ها و بار‌ها شایستگی خود را نشان داده است.
خیلی‌ها می‌گویند گل محمدی بعد از اینکه متوجه شد بیرانوند از حرف‌های پیروانی دلخور شده چنین صحبت‌هایی را بیان کرد تا کمی از دل او در بیاورد به هر حال علیرضا از نظر فنی بهترین گلر ایران است و همان‌طور که یحیی گفت نقش کلیدی در قهرمانی پرسپولیس داشت. از طرفی اختلاف بین این دروازه‌بان و افشین پیروانی می‌تواند پرسپولیس را وارد حاشیه کند و این اتفاق برای رقبا قطعاً خوشایند خواهد بود.
عده‌ای عقیده دارند بیرانوند نباید تا این حد در حاشیه باشد و افشین پیروانی هم حرف بدی نزده بود. برخی دیگر می‌گویند افشین باید کمی آرام‌تر صحبت می‌کرد و اصلاً صحبتی از ماجرای مذاکره بیرانوند با استقلال نمی‌کرد که پرسپولیس دوباره وارد حاشیه شود.
به هر حال آنچه مسلم است پرسپولیس نسبت به پارسال حواشی بیشتری دارد و یحیی گل محمدی هم از یک سری مسائل مثل دیر برگزار شدن اردوی ترکیه گلایه دارد، اما به هر حال تلاش می‌کند تا تیمش را با تقویت کامل راهی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا کند.
پرسپولیس امسال کریم باقری را هم روی نیمکت ندارد و قرار شده وظایف او را سید جلال حسینی انجام بدهد، اما مسلماً در این میان نقش یحیی گل محمدی برای جمع کردن حاشیه‌ها بسیار مهم است. شاید او بتواند با برگزاری جلسه‌ای میان پیروانی و بیرانوند حاشیه‌ها را جمع کند چرا که به هر حال این یک دعوای خانوادگی است که رسانه‌ای شده و همه از آن باخبر شده‌اند. طبق روال چند هفته گذشته یک طرف ماجرا هم کسی نیست به جز علیرضا بیرانوند دروازه‌بان محبوب پرسپولیسی‌ها.

اولین دیدگاه را بنویسید