خانه / برگزیده‌ها,

محمدرضا گلزار با ازدواجش مردم را بازی داد؟

محمدرضا گلزار

به نظر می‌رسد گلزار در یک بازیگردانی هوشمندانه با انتشار حرفه‌ای خبر ازدواج‌ش، خود را از فشار خارج کرده و اتفاقا به کانون توجهات نیز تبدیل شده است

در چند روز اخیر انتشار خبر و حاشیه‌هایی از ازدواج محمدرضا گلزار، او را به کانون توجهات رسانه‌ای و اینترنت بازگردانده است. اما این اتفاق در شرایطی رخ داد که از ابتدای ماه اخیر (خرداد) این هنرپیشه با ماجرای «سیاهی لشکر‌های مزدوری» تحت فشار قرار گرفته بود. حالا به نظر می‌رسد او در یک بازیگردانی هوشمندانه با انتشار حرفه‌ای خبر ازدواجش، خود را از فشار خارج کرده و اتفاقا به کانون توجهات نیز تبدیل شده است.

اوایل خرداد ماه بود که ویدئویی از محمدرضا گلزار در حاشیه افتتاح یک مرکز خدمات تلفن همراه در بازار موبایل ایران منتشر شد. انتشار ویدئو‌هایی از سیل طرفداران او در ورودی این مجموعه، کانون توجهات را به سوی خود جلب کرد. همانند بسیاری از حضورهای پیشین گلزار در محفل‌های خاص، طرفداران برای دیدنش تجمع کرده بودند و یک‌صدا نامش را صدا می‌زدند، اما مساله‌ای که این بار خبرساز شد، «مرد» بودن تمامی حاضران در مراسم استقبال بود.

بعد از انتشار گسترده ویدئو‌های طرفداران گلزار در بازار موبایل ایران، چند نفر از فعالان حوزه رسانه، سینما و موسیقی، واقعی بودن ماجرای این استقبال را مورد تردید قرار دادند.

در مهم‌ترین واکنش، بهمن بابازاده (فعال حوزه موسیقی) در توییتی نوشت: «۲۱۰۰ نفر با دریافت ۸۰ تا صد هزار تومان به مراسم محمدرضا گلزار آفیش شده‌اند! سیاه لشگر‌هایی که در اکثر پروژه‌های سینمایی هستند و کارشان همین است! رسانه‌ها هم تیتر زده اند: “استقبال چندین هزار نفره از سوپر استار سینمای ایران! “. آخرین نقش آفرینی سوپراستار سینما ایران یادتان می‌آید؟»

حسین لامعی (فعال حوزه رسانه و سینما) نیز در صفحه اینستاگرامش یک استوری منتشر کرد و نوشت که: «آن جمعیتی که در مراسم دیده می‌شوند، مردم عادی نیستند. طرفدار گلزار هم نیستند. سیاهی لشکر سینمایی‌اند. شغل رسمی آن‌ها سیاهی لشکری است. بسیاری‌شان تحت قرارداد دفاتر سینمایی‌اند… نفری ۸۰ الی ۱۵۰ تومن روزانه می‌گیرند که سر صحنه حاضر بشوند.»
حتی شاهین صمدپور (فعال رسانه‌ای) پا را فراتر گذاشت و با تایید ادعای حسین لامعی، مدعی یافتن دفتری شد که این سیاهی لشکر‌ها را از آنجا اجاره کرده بود.

شواهد حاکی از آن هستند که این ادعا‌ها نه تنها برای او مهم بوده و تحت فشارش قرار داده است. اخیرا مشخص شده که او از حسین لامعی و بهمن بابازاده، تحت عنوان «اخلال در نظم و آسایش عمومی، انتشار اکاذیب از طریق رایانه و توهین به اشخاص» شکایت کرده است. البته هنوز مشخص نیست شکایت‌های تازه گلزار تنها شامل همین دو نفر است یا روزنامه‌نگاران و افراد دیگری که ادعا‌های مشابه مطرح کرده بودند را هم شامل می‌شود.

اولین دیدگاه را بنویسید