خانه / برگزیده‌ها,

محرومیت سنگین در انتظار بمب استقلال

کاوه رضایی
کاوه رضایی

به موجب نامه‌ای که به امضای آقایان غفاری، دادرس، موسوی و علیرضا صالحی رسیده است، شکایت کاوه رضایی از حکم کمیته انضباطی و درخواست موجه دانستن فسخ قراردادش با تراکتور به نتیجه نرسیده و این کمیته رای اولیه را تایید کرده است.

وکلای کاوه رضایی در این پرونده رسول باختر و صابر مهدوی بودند که دلایل آن‌ها برای گرفتن حکم جدیدی علیه حکم اولیه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به نتیجه‌ای نرسید و حالا باشگاه تراکتور می‌تواند علیه این ملی‌پوش سابق شکایت کرده و علاوه بر دریافت غرامت، او را ۴ تا ۶ ماه محروم کند. کاوه رضایی یک روز پیش از اتمام مهلت نقل و انتقالات نیم فصل از باشگاه تراکتور جدا شد که این باشگاه تبریزی این حرکت وی را غیرقانونی دانسته و اگرچه رضایی فسخ خود را با استناد به قراردادش، قانونی جلوه دهد، اما در نهایت رای اولیه به دلیل انشای قرارداد او علیه وی اعلام شد و اکنون نیز کمیته استیناف این حکم را قطعی کرده است.

با این وضعیت کاوه رضایی برای ادامه فعالیت در فوتبال ایران و در فصل پیش رو راهی ندارد جز اینکه با باشگاه تراکتور توافق کند. احتمالا باشگاه تراکتور از این بازیکن مبلغی که در فصل جاری پرداخت کرده را طلب خواهد کرد و شاید هم جریمه سنگین‌تری در انتظار این بازیکن سابق استقلال و شارلوا باشد.

اولین دیدگاه را بنویسید