خانه / برگزیده‌ها,

لحظه دستگیری محمد صادقی با تاپ زنانه

محمد صادقی

محمد صادقی بازیگر تازه کار که شب گذشته کاربران را دعوت به استفاده از سلاح سرد کرده بود با لباس زنانه بر تن بازداشت شد. محمدصادقی اصالت مازندرانی دارد. محمدصادقی فارغ التحصیل مدیریت اجرایی با گرایش صنایع دارد. محمد صادقی مجرد بوده و تاکنون ازدواج نکرده است.محمدصادقی با سریال بی همگان مشهور شد.گفته می شود بعد از حضور ماموران او با حضور در بالکن منزل تهدید به خودکشی کرده است اما در نهایت خود را تسلیم ماموران می کند. استفاده از پوشش زنانه نشان می دهد که او قصد داشته برای دریافت پناهندگی اقدام کند اما برای دوقبضه شدن شانسش در دریافت پناهندگی ژست اپوزوسیون نیز به پوشش زنانه و استفاده از رژ لب و تاپ اضافه کرده است.

محمد صادقی در سریال بی همگان در کنار هنرمندانی همچون مهدی سلطانی، زنده یاد زهره فکور صبور، سمیرا حسن پور، کاوه خداشناس، کاظم هژیرآزاد، نسرین بابایی، سپند امیرسلیمانی و افسانه ناصری نقش آفرینی می‌کند.
مانکن سریالی به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی در سال ۱۳۹۷ است که از طریق نمایش خانگی منتشر شد.

این درام اجتماعی درباره زندگی پسری به نام کاوه است که به دلیل بدهی مالی زیاد پدرش، به ناچار از عشق خود به نام همتا دست کشیده و مجبور به ازدواج با دخترعموی ثروتمند پدرش می‌شود.

در این میان فردی به نام اخگر، مشکلات بسیاری برای همتا ایجاد کرده و برادرش آبتین عاشق همتا می‌شود و .
محمد صادقی در این سریال نقش آبتین را در کنار بازیگرانی همچون مریلا زارعی، محمدرضا فروتن، امیرحسین آرمان، نازنین بیاتی، لیندا کیانی، حسین پاکدل و فرزاد فرزین ایفا کرده است.

سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی محمدکامبیز دارابی است که در سال ۱۴۰۰ به روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

اولین دیدگاه را بنویسید