خانه / برگزیده‌ها,

قطری‌ها ستاره استقلال را وسوسه کرده‌اند

کوین یامگا
کوین یامگا

پس از جدایی محمد محبی و حسین حسینی از استقلال، رافائل سیلوا نیز از جمع آبی‌پوشان جدا شد و حالا به نظر می‌رسد دومین بازیکن خارجی استقلال هم در اندیشه جدایی است.

آرتور کوین یامگا چند روز قبل به باشگاه هشدار داد در صورتی که مطالباتش را ندهند، از استقلال جدا می‌شود و به نظر می‌رسد استقلال باید تا پایان هفته جاری فکری به حال این ستاره خود بکند. استقلال که در جذب کردن علیرضا بیرانوند و مسعود ریگی ناکام ماند و هر دوی آن‌ها راهی پرسپولیس شدند حالا برای نگه داشتن موثرترین بازیکن خود طی دو فصل گذشته با یک چالش بزرگ مواجه شده است. اگر مطالبات یامگا پرداخت نشود او قطعاً جدا خواهد شد و چند روز قبل این شایعه مطرح شده بود که می‌خواهد فوتبال خود را در آپوئل قبرس و زیر نظر ریکاردو ساپینتو دنبال کند.

شایعاتی نیز حکایت از آن دارد که یک تیم قطری هم برای به خدمت گرفتن یامگا تمایل نشان داده است البته با توجه به قوانین جدید لیگ ستارگان قطر، پیوستن یامگا دشوارتر از سال‌های گذشته شده، ولی قضیه نمی‌تواند منتفی شده باشد به همین دلیل اگر استقلال نتواند کوین را نگه دارد هیچ بعید نیست او برای ادامه فوتبال خود راهی کشور میزبان جام ملت‌های آسیا شود و این یعنی دردسر بزرگ برای جواد نکونام.

اولین دیدگاه را بنویسید