خانه / برگزیده‌ها,

قربانیِ عجیب بازی استقلال و تراکتور: خواهر داور + عکس

گلاره ناظمی
گلاره ناظمی

دو پنالتی به سود استقلال و تکرار پنالتی دوم که محمدرضا اخباری مهار کرد، کافی بود تا تراکتوری‌هایی که تا چند دقیقه پیش رویای حذف استقلال و دومین برد در یک هفته را در سر می‌پروراندند، خشمگین و عصبانی به فضای مجازی بروند و صدای اعتراض خود را بلند کنند.

این البته فقط هواداران تراکتور نبودند که در صفحات اینستاگرامی و کانالهای تلگرامی، علیه داور موضع‌گیری کردند. همان لحظات، بازیکنانی که یکی پس از دیگری از میکسدزون به سمت اتوبوس تیم می‌رفتند، مقابل خبرنگاران ایستاده و سوالات آنها را با جملاتی آغشته به اعتراض و اتهام نسبت به کوپال ناظمی، پاسخ می‌دادند.

کوپال ناظمی که یک داور باتجربه در فوتبال ایران محسوب می‌شود، در حالی این بازی جنجالی و پرماجرا را سپری کرد که خود در متن اتفاقات رخ داده در این بازی هم بود و چه بسا باید مرد شماره یک این جدال لقب بگیرد. کوپال همچون بسیاری دیگر از همکارانش، از خانواده داوری سر برآورده و همزمان با قضاوت او در لیگ برتر مردان، خواهر او نیز در فوتسال زنان کار داوری را انجام می‌دهد و چه بسا از پسرِ خانواده موفق‌تر نیز بوده است.

گلاره ناظمی با بیش از ۴۲ هزار دنبال‌کننده، یکی از پرمخاطب‌ترین‌ها در ورزش زنان محسوب می‌شود.

اما شاید هیچکس تصورش را هم نمی‌کرد که پای گلاره بهبازی استقلال تراکتور و حواشی عجیبش باز شود. با این حال، ساعتی بعد از سوت پایان کوپال، هواداران خشمگین منتسب به تیم تراکتور در یک حمله تمام عیار به اینستاگرام گلاره ناظمی رفتند و خشم خود از قضاوت کوپال را روی سر او خالی کردند.

شدت حملات به اینستاگرام این داور زن برجسته فوتسال ایران به حدی شدید بود که گلاره پس از اطلاع و تعجب، کامنت‌های خود را ببندد تا پستهایی که در زمانهای مختلف و به دلایل متفاوت منتشر کرده، این چنین تحت تاثیر قضاوت برادرش قرار نگیرند.

گلاره و کوپال البته هنوز در این باره اظهارنظر نکرده‌اند اما حملات به خواهر داور بازی استقلال – تراکتور همچنان در دایرکت‌ اینستاگرام ادامه دارد و به حدی است که او جرات بازکردن کامنت پستهای خود را نداشته باشد.

اولین دیدگاه را بنویسید