خانه / برگزیده‌ها,

قرارداد ۳ پرسپولیسی به پایان رسید

رضا درویش
رضا درویش

هرچند رضا درویش به صورت رسمی هنوز مذاکره‌ای با بازیکنان برای تمدید قرارداد نداشته و منتظر بازگشت یحیی گل محمدی و جلسه با سرمربی پرسپولیس است، اما یک بازیکن از باشگاه خواسته است اول مطالبات فصل گذشته پرداخت و با او تسویه شود تا بعد برای تمدید پای میز مذاکره بنشیند! نزدیکان رضا درویش این خبر را به مدیرعامل باشگاه رسانده اند که این روز‌ها دل خوشی بابت بیرون ماندن از ترکیب هیئت مدیره این باشگاه ندارد!

پرسپولیس در حالی به قهرمانی لیگ بیست و دوم رسید که قرارداد ۳ بازیکن تیمش به پایان رسید حالا همه هواداران منتظر هستند به درخواست یحیی گل‌محمدی قرارداد این بازیکنان تمدید شود. سعید صادقی به عنوان شاه ماهی نقل و انتقالات تابستانی فصل گذشته به پرسپولیس آمد. گفته می‌شود او گران‌ترین بازیکن پرسپولیس است. سعید صادقی فصل نقل و انتقالات تابستانی در حالی با قرارداد ۱۵ میلیارد تومانی به پرسپولیس پیوست که تقریبا تمام تیم‌های لیگ برتری را خواهان خود می‌دید.

دیگر بازیکن پرسپولیس که قراردادش با این باشگاه به اتمام رسیده میلاد سرلک است. شماره ۱۰ پرسپولیس که در اکثر دیدار‌های چند فصل اخیر این تیم نقش کلیدی داشته است پس از ثبت سه‌گانه قهرمانی با پرسپولیس، مذاکراتی جدی با تیم‌های کشور‌های عربی داشته است. سرلک که قراردادش با باشگاه پرسپولیس به اتمام رسیده است با درخواست این باشگاه برای توقف مذاکراتش برای لژیونر شدن روبرو شده است تا بلکه بتوانند او را طبق خواسته یحیی گل محمدی در پرسپولیس حفظ کنند. سرلک پیشنهاد تیم‌هایی از امارات و قطر را دریافت کرده است و در صورت عدم توافق با پرسپولیس به یکی از دو پیشنهاد خود پاسخ مثبت خواهد داد.

قرارداد عیسی آل کثیر نیز با پرسپولیس به اتمام رسیده است. این قرارداد زمستان سال گذشته به امضاء رسید و نیم فصل آن درحالی تمام شد که یک سال بعدی مشروط به توافق طرفین خواهد بود! عیسی آل کثیر در ۳۳ سالگی باید بیش از هرچیز به آینده خود و قرارداد بهتر فکر کند درحالی که شنیده می‌شود از دو تیم صنعتی و پولدار پیشنهادات وسوسه انگیزی دارد. حالا این مهاجم گلزن و زهردار نیز می‌تواند از پرسپولیس جدا شود و آزادانه به هر تیمی دلش خواست برود.

یکی از این سه بازیکن، اما در جواب نزدیکان رضا درویش عنوان کرده که اول باید مطالبات فصل گذشته اش تسویه شود و بعد حرف از تمدید قرارداد زده شود! حرفی که نه تنها حرف این بازیکن است بلکه دو ستاره دیگر پرسپولیس نیز در شرایط کنونی حاضر به تمدید قرارداد نیستند.

اولین دیدگاه را بنویسید