خانه / برگزیده‌ها,

فصل تازه کنسرت‌های خواننده محبوب آغاز شد

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی خواننده شناخته شده موسیقی پاپ که روزهای شلوغی را پشت سر می‌گذارد، پس از اجراهای متعدد در فروردین دور تازه کنسرت خود را به تهیه کنندگی مهران غفوریان در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز شد.

تور کنسرت‌های طلیسچی از اول اردیبهشت به ترتیب در متل قو، محمود آباد، آمل و دبی برگزار شد و در روزهای پنجم، ششم و هفتم مجموعا سه شب نیز در گرگان ادامه داشت. این در حالی است که وی شب گذشته میزبان مخاطبانش در پایتخت بود.

طلیسچی پس از اجرای تهران راهی گنبد کاووس شد تا ۲ شب به یادماندنی را برای مخاطبانش در این شهر بسازد. این خواننده نهم و دهم اردیبهشت در سالن آمفی تئاتر گنبد کاووس روی صحنه می‌رود.

خواننده «بارون اومد و یادم داد» همچنین قرار است در کشور استرالیا روی صحنه برود و چندین اجرا برگزار کند.

طلیسچی شامگاه جمعه هشتم اردیبهشت سال جاری پس از اجراهای متعدد در ایران و خارج از کشور در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران طی ۲ سانس روی صحنه رفت و به اجرای منتخبی از قطعات محبوب و پرمخاطب خود و قطعه تازه منتشر شده‌اش پرداخت.

طلیسچی در این کنسرت پس از اجرای تازه‌ترین آهنگ منتشر شده‌اش با نام «بهم برس» به سراغ قطعه ۱۳ ساله خود با نام «قرار نبود» رفت و این قطعه را با همراهی ساز پیانو و همخوانی تماشاگران اجرا کرد.

یکی از نکات قابل توجه این اجرا ارتباط خوب بین خواننده و مخاطبان حاضر در سالن و همراهی و همخوانی تماشاگران در تمامی قطعات به ویژه «قاف»، «یه دریا نریم»، «قرار نبود» و «لیلا» بود.

محمد عارف گیتار نایلون، پارسا رفیع گیتار الکتریک، آرمان ابراهیمی بیس، امیرحسین آزموده پرکاشن، ادوارد دانیال زاده درامز و مسیح منتظری گیتار الکتریک اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی را به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد تشکیل می‌دادند.

اولین دیدگاه را بنویسید