خانه / برگزیده‌ها,

فرهاد مجیدی ول‌کن ستاره استقلال نیست

مهدی قایدی
مهدی قایدی

مهدی قایدی در تابستان گذشته بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل ناموفق در شباب الاهلی دوباره به استقلال برگشت و قراردادی قرضی با تیم سابقش بست. قایدی در این فصل ستاره تیمش بوده و بهترین گل‌زن این فصل استقلال به حساب می‌آید. با این حال یکی از بزرگترین نگرانی‌های هواداران و کادرفنی استقلال موضوع تمدید قرارداد با این بازیکن است. مهدی بازیکن شباب الاهلی است و این باشگاه برای آینده ستاره ایرانی خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.

استقلال که هزینه زیادی بابت قرارداد قرضی قایدی انجام داد، برای تمدید قرارداد با این بازیکن هم باید هزینه‌ای به‌مراتب بیشتر از سال قبل انجام دهد. با این وجود مدیران استقلال مشکلی با پرداخت پول برای نگه داشتن بهترین بازیکن تیمشان ندارند. شباب الاهلی قصد ندارد قایدی را در تیمش نگه دارد و دنبال این است که با بالاترین رقم این بازیکن را به تیم‌های دیگر بفروشد و یا قرض دهد.

حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال در گفت‌وگویی مدعی شد که باشگاه استقلال تمام تلاشش را برای نگه داشتن قایدی انجام می‌دهد، ولی نظر نهایی را مدیران شباب الاهلی باید بدهند. سرپرست آبی‌ها همچنین مدعی شد چند تیم اماراتی برای جذب قایدی دست به کار شدند و می‌خواهند این بازیکن را از چنگ استقلال در بیاورند. شنیده‌ها حاکی از آن است که یکی از این تیم‌ها الاتحاد کلبا است که هدایت آن را فرهاد مجیدی سرمربی فصل قبل استقلال برعهده دارد.

مجیدی که محبوبیت وحشتناکی بین استقلالی‌ها دارد، سابقه کار با قایدی را دارد و علاقه زیادی هم به سبک بازی مهدی دارد. حتی در تابستان هم مجیدی به مدیران تیمش اعلام کرد تا قایدی را به خدمت بگیرند، ولی این اتفاق رخ نداد و این بازیکن در نهایت به استقلال بازگشت. آن‌طور که مشخص است مجیدی ول‌کن قایدی نیست و می‌خواهد هرطور شده این بازیکن را در اختیار داشته باشد.

اولین دیدگاه را بنویسید