خانه / برگزیده‌ها,

شکیرا دست از پیکه بر نمی‌دارد

شکیرا و پیکه
شکیرا و پیکه

شکیرا خواننده کلمبیایی به تازگی ویدیویی از آهنگ جدیدش منتشر کرده و گفته می شود این فیلم به مذاق همسر سابقش پیکه خوش نیامده است و شکیرا به همراه پسرانش ساشا و میلان در حال حاضر ساکن میامی هستند.شکیرا به دلیل بیماری پدرش در بارسلونا مانده بود. شکیرا در ادامه ماجرای جنجالی زندگی شکیرا را می خوانید. و شایعات ازدواجشون در رسانه های اسپانیا بالا گرفته.میلان و ساشا گفتن پدر و مادرمون باید در جشن فارغ التحصیلی ما کنارمون باشن و از طرف مدرسه برای والدین اونا ایمیل دعوت ارسال شده.


نامزد سابق فوتبالیست مشهور بار دیگر خبرساز شده و گفته می شود او جنجال جدیدی را با آهنگ تازه خود به راه انداخته است. در ادامه عکس های از شکیرا خواننده کلمبیایی را در پرشین وی مشاهده کنید.

تقریبا یک سال از جدایی شکیرا از پیکه می‌گذرد، اما حواشی این زوج معروف دنیای فوتبال و هنر همچنان ادامه دارد.

اتفاقات زیادی در طول این یک سال رخ داده و شایعات زیادی در این مدت جریان داشت تا اینکه شکیرا تصمیم گرفت به همراه ساشا و میلان، دو پسرش، از بارسلونا برود و در میامی زندگی کند.

با این حال، این شرایط سخت موفقیت حرفه‌ای قابل توجهی هم برای این خواننده به همراه داشت. او در طول این مدت چند آهنگ منتشر کرد تا احساساتش درباره اتفاقات رخ داده را بیان کند و موفق‌ ترین آنها آهنگی بود که با همکاری بیزارپ منتشر شد.


این آهنگ که مستقیما خطاب به پیکه و کلارا چیا، نامزد جدید او، خوانده شده بود تنها در یوتیوب ۵۵۴ میلیون بار تماشا شد. این دو نفر پس از آن بارها در کنار یکدیگر دیده شدند، اما شایعه انتشار آهنگ مشترک جدید از چند هفته قبل بار دیگر بر سر زبان‌ ها افتاد و حالا شکیرا عکسی را در کنار او منتشر کرده که نشان می‌ دهد هر دو در یک استودیو و مشغول ضبط هستند.

با توجه به پیش زمینه قبلی و اتفاقاتی که رخ داده، بعید به نظر می‌ رسد که این موضوع به مذاق پیکه خوش بیاید و احتمالا باعث ناراحتی و نگرانی جدی او از محصول مشترک پیش رو خواهد شد.

بعضی از هواداران شکیرا در این باره نوشتند: «برای بخش دوم آماده هستیم، آماده‌ایم تا دوباره رکوردها را بشکنیم، منتشر آهنگ جدید هستیم، همکاری جدید؟ بله لطفا!»


علاوه بر این، وکیل شکیرا «پیلار مانه» از بیانیه این خواننده به «اروپا پرس» تعجب کرد و وضعیت فعلی زوج سابق را روشن کرد و احساسات شکیرا را منعکس کرد. او گفت: «حریم شخصی بچه‌ ها حفظ شده و همه چیز بین این زوج عالیست.

هیچ خبری مبنی بر وجود مشکل و اختلاف بین این دو نفر به من اعلام نشده، همه چیز طبق برنامه پیش می‌ رود و خوب است، پیکه مرتب فرزندانش را می‌ بیند و مشکلی وجود ندارد.»

اولین دیدگاه را بنویسید