خانه / برگزیده‌ها,

شوک صبح‌گاهی به استقلالی‌ها

وریا غفوری
وریا غفوری

استقلال تهران تمرینات پیش فصل را در حالی آغاز کرد که نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی را شاهد بود. به دنبال جدایی ریکاردو ساپینتو پرتغالی، جواد نکونام پس از چند هفته به عنوان گزینه ایرانی هدایت استقلال را در دست گرفت.

جواد نکونام به عنوان گزینه مورد قبول هواداران با سیدحجت کریمی به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه به توافق نهایی دست یافت و تمریناتش را آغاز کرد.

هنوز یک هفته از تمرینات استقلال نمی‌گذشت که حجت کریمی از سمتش استعفا کرد و علی خطیر به عنوان سرپرست مدیرعاملی جدید انتخاب شد. اما خطیر اکنون قبل از هر عمل دیگر یک ماموریت ویژه را باید در دستور کار خود قرار بدهد. آنچه در مراسم معرفی نکونام امضا شده است پیش‌نویس قرارداد بوده و هنوز قراردادی رسمی بین دو طرف امضا نشده است.

تلاش باشگاه استقلال برای امضای قرارداد رسمی با جواد نکونام که مبلغ آن ۲۷ میلیارد تومان بود به دلیل مخالفت فردی خارج از باشگاه ناکام ماند، زیرا وی معتقد بود رقم قرارداد بالاست و حداکثر باید ۱۵ میلیارد تومان باشد.

اکنون باید منتظر ماند و دید که فرد خارج از باشگاه به علی خطیر به عنوان سرپرست جدید باشگاه اجازه می‌دهد این چالش را حل کند یا باید در روز‌های آینده منتظر خبر‌های دیگری از باشگاه استقلال و جواد نکونام باشیم.

اولین دیدگاه را بنویسید