خانه / برگزیده‌ها,

سیدجلال جدید پرسپولیس را بهتر بشناسید!

وحید امیری
وحید امیری

به نظر می‌رسد پس از بازنشستگی سیدجلال حسینی، پرسپولیس در فصل جاری کاپیتان خود را پیدا کرده باشد.
در سال‌های اخیر سیدجلال حسینی کاپیتان اول پرسپولیس بود و واقعا هم شایستگی این عنوان را داشت. کاپیتانی که نه‌تن‌ها در بُعد فنی بلکه از لحاظ اخلاقی و حرفه‌ای نیز سرآمد و الگوی دیگر بازیکنان بود. بسیاری بخش عمده‌ای از موفقیت سال‌های اخیر پرسپولیس را به این مدافع مستحکم مرتبط می‌دانند.

بعد از سیدجلال که درپایان فصل گذشته کفش‌هایش را آویخت و وارد عرصه مربی‌گری شد، امید عالیشاه کاپیتان اول پرسپولیس درفصل جاری شد و کمال کامیابی‌نیا هم کاپیتان دوم! با این حال قابل پیش‌بینی بود با توجه مدل بازی پرسپولیس و همچنین خرید‌های جدید این تیم، احتمال نیمکت‌نشینی این دو بازیکن زیاد است و همین اتفاق هم افتاد.

حالا یحیی گل‌محمدی در مسابقات اخیر پرسپولیس، وحید امیری را به عنوان نفر اول و کاپیتان به زمین می‌فرستد و گاهی به عنوان تعویضی از عالیشاه استفاده می‌کند. کامیابی‌نیا نیز به یک نیمکت‌نشین دائمی تبدیل شده در حالی که کاپیتان وحید امیری اجازه نداده خلأ یک بزرگ‌تر در تیم احساس شود و همه را به یاد سیدجلال حسینی انداخته است.

مصاحبه درباره حرکت علیرضا بیرانوند پس از دربی و هوشیاری در مورد سوالی پیرامون کُری‌خوانی امید نورافکن اوج پختگی کاپیتان بااخلاق پرسپولیس را می‌رساند. کاپیتانی که یحیی گل‌محمدی بابت داشتن او باید به خود ببالد!

اولین دیدگاه را بنویسید