خانه / برگزیده‌ها,

سیاست جالب پرسپولیس در انتخاب اسپانسر

پرسپولیس
پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس به اعضای تیمش این وعده را داده است تا قبل از آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ آپشن‌های موجود در قرارداد‌های فصل پیش آن‌ها که بخش عمده‌ای از آن مربوط به پاداش قهرمانی در دو جام است را پرداخت کند، اما از قرار معلوم این اتفاق رخ نخواهد داد.

در این ارتباط باخبر شدیم باشگاه پرسپولیس برای فصل پیش‌رو هزینه‌های سنگین‌تری به‌خاطر حضور در لیگ قهرمانان آسیا پیش‌رو دارد و از طرفی نزدیک به ۲۰۰ میلیارد هم بدهی بانکی دارد. در همین راستا این باشگاه به دنبال این است تا در انتخاب مالی خود دقت بیشتری کند از این جهت که بخش عمده‌ای از هزینه‌هایش بر عهده اسپانسر خواهد بود. در این میان در نشست اخیر هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس رضا درویش گزارشی از مذاکرات اخیرش با چند شرکت را به اعضای هیات‌مدیره ارائه داد و حاضران نقطه‌نظرات خود را عنوان کردند.

در این میان همچنان قرار است درویش جلساتش را با نمایندگان شرکت‌های اشاره‌شده انجام دهد و هر یک از لحاظ مالی بتواند شرایط بهتری برای باشگاه پرسپولیس در نظر بگیرد به‌عنوان حامی مالی این باشگاه انتخاب می‌شود.

اگرچه همچنان شانس شرکت ایرانسل برای ادامه همکاری با باشگاه پرسپولیس بیشتر است. با توجه به ادامه این مذاکرات ممکن است این پروژه چند هفته دیگر هم زمان ببرد و در چنین شرایطی بسیار بعید است که پرسپولیس بتواند قبل از شروع فصل آپشن‌ها و پاداش‌های سرخپوشان را پرداخت کند. هرچند در این بین برخی از بازیکنان پرسپولیس به‌خاطر اعتراض‌هایی که اخیرا به این موضوع داشتند بخش عمده‌ای از آپشن‌ها و پاداش خود را دریافت کرده‌اند

اولین دیدگاه را بنویسید