خانه / برگزیده‌ها,

سورپرایز ویژه پرسپولیس برای هواداران؛ یک خرید بزرگ در راه است

شهریار مغانلو
شهریار مغانلو

یحیی گل‌محمدی برای تقویت خط حمله تیمش روی جذب شهریار نظر مساعد داشت و در لیست خرید اولیه خود هم نام این بازیکن را به باشگاه اعلام کرد، اما وقتی تلاش باشگاه پرسپولیس برای جذب مغانلو نتیجه نداد، یحیی اعلام کرد که برای خرید مهاجم خارجی حدود ۱.۵ میلیون دلار نیاز دارد. هرچند در ادامه مهاجمان دو، سه میلیون دلاری هم به مدیریت باشگاه پرسپولیس معرفی شده‌اند.

درویش و اطرافیانش بعد از بررسی همه جوانب و دردسر‌ها و هزینه‌های هنگفتی که مهاجم خارجی دارد، به این نتیجه رسیدند که آخرین تلاش خود را برای جذب مغانلو انجام دهند. در همین راستا از هفته گذشته اقدامات پشت‌پرده‌ای در این زمینه از سوی باشگاه پرسپولیس برای جذب مغانلو شکل گرفته و به نتایج مثبتی هم رسیده است. اینکه سرخپوشان از چه راهی به‌دنبال جذب مهاجم تحت قرارداد سپاهان هستند، مشخص نیست، اما در همین حد می‌دانیم که درویش در این زمینه بسیار امیدوار است و می‌خواهد با این انتقال هواداران تیمش را خوشحال کند. چه‌بسا دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس به توافقات پشت‌پرده رسیده‌اند.

گفته می‌شود مغانلو دیگر تمایل چندانی برای ادامه بازی در سپاهان ندارد و این باشگاه هم آنقدر مهاجم در خط حمله دارد که دغدغه از دست دادن این مهاجمش را نداشته باشد، حتی دو، سه بازیکن پرسپولیس هم که ارتباط خوبی با شهریار دارند در جریان این انتقال بوده و آن را به اطرافیان خود نیز گفته‌اند.

اولین دیدگاه را بنویسید