خانه / برگزیده‌ها

سوتی سام اصغری در طرفداری از همسرش بریتنی

سام اصغری

سام اصغری، همسر ایرانی بریتنی اسپیرز که از همان ابتدای دوران نامزدی و حالا پس از ازدواج همیشه مورد حمله نظرات منفی در رابطه با انتخاب همسرش قرار داشت، همیشه سعی در حمایت از بریتنی داشته و او را تنها نگذاشته است.تازه ترین اقدام سام اصغری برای رد اخبار و شایعاتی که با موضوع مشکلات روانی بریتنی و نامناسب بودن اوضاع این روزهای این خواننده زن هالیوودی، منتشر می شود؛ اینستاگرام خود را با عکسی دونفره که کنار دریا و با حال خوب گرفته شده است، بروز کرد تا به نوعی به همه اعلام کند که حال همسرش خوب است و هیچ مشکل روانی و روحی ندارد.


با انتشار این عکس در فضای مجازی و دست بدست شدن سلفی دونفره بریتنی اسپیرز و شوهر ایرانی اش، موج انتقادات به راه افتاد. بسیاری معتقد بودند که این تصویر قدیمی است و پیش از این آن را دیده اند و نمیتواند جدید باشد؛ بنابراین این حرکت حمایت گونه سام از بریتنی، سوتی بود که اتفاقا شکیات نسبت به وضعیت نامناسب روانی بریتنی را به واقعیت نزدیک تر می کند.


عکسی دیده نشده از همسرحسن پورشیرازی غوغا کرد | این عکس حسن پورشیرازی و همسرش را از دست ندهید
این در حالی است که برخی معتقد بودند تصویر منتشر شده جدید است و سام اصغری با این سلفی عاشقانه خواسته نشان دهد که با حمایت همیشگی از همسرش، او را در وضعیت مطلوبی حفظ کرده است.

دسته‌ها :

اولین دیدگاه را بنویسید