خانه / برگزیده‌ها,

سردار آزمون و مهدی طارمی در رادار غول فوتبال ترکیه

سردار آزمون و مهدی طارمی

با نزدیک شدن نقل و انتقالات تابستانی رسانه های دنیا از خریدهای احتمالی باشگاه های فوتبال پرده برداشتند. در این میان سردار آزمون و مهدی طارمی زوج خط حمله تیم ملی کشورمان از سوی باشگاه بزرگ ترکیه مورد توجه قرار گرفتند.

طبق گزارش نشریه «Fener Ajans» ترکیه باشگاه فنرباغچه برای تقویت بنیه تیمش لیستی از بازیکنان را درنظر دارد تا در نقل و انتقالات تابستانی به خدمت بگیرد. در این لیست 7 نفره که از سوی رسانه ترکیه منتشر شد نام زوج خط حمله تیم ملی کشورمان دیده می شود.

مهدی طارمی در 3 سال گذشته درخشش بی نظیری با پورتو داشته به همین خاطر مشتریان زیادی پیدا کرده است. مهاجم تیم ملی در این فصل برای پورتو 17 گل به ثمر رسانده و با یک کمتر در رده دوم بهترین گلزنان لیگ قرار دارد.

سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان در لیگ روسیه سال ها با زنیت درخشید و در نهایت یک سال و نیم پیش با قراردادی 5 ساله به بایرلورکوزن پیوست تا فوتبالش را در بوندس لیگا ادامه دهد.

مصدومیت های متوالی باعث شد تا آزمون در ابتدای حضور در بوندس لیگا نتواند درخشش لیگ روسیه را تکرار کند ولی بعد از یک فصل اکنون به یکی از مهره های تاثیرگذار ژابی آلونسو سرمربی لورکوزن تبدیل شده است.

اولین دیدگاه را بنویسید