خانه / برگزیده‌ها,

ستاره ملی‌پوش استقلال رسما جدا شد

محمد محبی
محمد محبی

محمد محبی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، جدایی‌اش از استقلال را اعلام کرد.
همان‌طور که انتظار می‌رفت، محمد محبی به صورت رسمی از استقلال جدا شد. وینگر بوشهری از مدت‌ها قبل با تیم روستوف به توافق رسیده بود و چند روز پیش نیز برای انعقاد قرارداد، راهی روسیه شد.

محبی که به صورت قرضی از سانتاکلارا به استقلال آمده بود، فصل بسیار خوبی را در این تیم سپری کرد، اما به دلیل عدم انجام تعهدات از سوی آبی‌ها، باشگاه پرتغالی حاضر به همکاری با استقلال و فعالسازی بند ۶۰۰ هزار یورویی، جهت دائمی کردن این انتقال نشد.

در نهایت نیز سانتاکلارا برای انتقال محبی به روستوف، با باشگاه روسی به توافق دست یافت و این بازیکن قرار است از فصل آینده برای تیم والری کارپین به میدان برود.

محبی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود، از هواداران استقلال خداحافظی کرده است. او در کپشن این ویدیو که از لحظات حضورش با پیراهن آبی‌هاست، درباره دلایل جدایی خود صحبت کرده است. محبی نوشته است:

سلام خدمت شما بهترین هواداران ایران.
باید خدمت شما عزیزان عرض کنم من ناچار به ترک استقلال هستم به خاطر مسائلی که همه می‌دونن و برمی‌گرده به زمان مدیریت مدیری که فیش جعلی را به باشگاه پرتغالی ارسال کرد و بعد از آن باشگاه پرتغالی حاضر به توافق نشد. امیدوارم که از این به بعد باشگاه بزرگ استقلال دچار هیچگونه مشکل مدیریتی نشود و در بهترین شرایط باشگاه‌داری قرار بگیرد و در آخر باید از همه شما هواداران عزیز باشگاه بزرگ استقلال بابت تمام حمایت‌هایتان چه در لحظات خوب و چه در لحظات بد تشکر کنم و قطعا این فصل یکی از بهترین فصل‌های زندگی ورزشی من خواهد بود و امیدوارم که روزی دوباره افتخار پوشیدن این لباس مقدس را در کنار شما داشته باشم.
با احترام و افتخار به شما همه عزیزان
محمد محبی

اولین دیدگاه را بنویسید