خانه / برگزیده‌ها,

ستاره استقلال پیشنهاد تیم روسی را رد کرد!

محمد محبی
محمد محبی

محمد محبی یکی از بازیکنان خوب استقلال در فصلی که گذشت بود. او زننده ۸ گل برای آبی‌ها در لیگ برتر بود و چند موقعیت گل خوب هم ساخت. این نمایش و حضور موثر در اردوی تیم ملی در فیفا گذشته موجب شد، چند پیشنهاد برای خرید این بازیکن به دست باشگاه سانتاکلارا برسد. یکی از تیم‌هایی که سخت خواهان در اختیار گرفتن ستاره استقلال می‌باشد، تیم روستوف روسیه است که پیشتر هم بازیکن ایرانی به خدمت گرفته بود.

باشگاه العین امارات هم برای در اختیار گرفتن محمد محبی با باشگاه سانتاکلارا وارد مذاکره شده و باشگاه استقلال هم علاقه‌مند است محمد محبی را به صورت قطعی از باشگاه سانتاکلارا خریداری کند. مبلغ رضایتنامه این بازیکن از سوی باشگاه سانتاکلارا ۶۰۰ هزار دلار عنوان شده است و هر باشگاهی این مبلغ را به حساب پرتغالی‌ها واریز کند، محمد محبی را به صورت قطعی خریداری خواهد کرد. البته در این بین رضایت محمد محبی هم شرط است و باشگاه سانتاکلارا باید با رضایت این بازیکن رضایتنامه قطعی اش را برای یکی از تیم‌های خواهان صادر کند.

بر اساس خبر‌های رسیده از اردوی تیم آبی محمد محبی زیاد مایل به حضور در تیم روستوف روسیه نیست. به این خاطر که فوتبال روسیه به دلیل حمله روسیه به اوکراین با تحریم جهانی مواجه شده و مدت‌هاست که تیم‌های فوتبال کشور از حضور در لیگ‌های اروپایی تحریم شده اند و حضور در تیم روستوف نمی‌تواند محمد محبی را به خواست‌های فنی ا ش برساند.

در حال حاضر و با این وضعیت باشگاه العین تنها رقیب باشگاه استقلال برای خرید محمد محبی به شمار می‌رود. این بازیکن تعیین تکلیف برای خود در فصل آینده را بعد از همراهی تیم ملی در اردوی کافا موکول کرده است. در صورتی که باشگاه استقلال بتواند مبلغ رضایتنامه محمد محبی را به باشگاه سانتاکلارا پرداخت کند و از سویی مبلغ قابل توجهی به این بازیکن پیشنهاد دهد، به نظر محمد محبی حضورش در تیم استقلال برای فصل دوم تکرار شود.

اولین دیدگاه را بنویسید