خانه / برگزیده‌ها,

رئیسی،«عزیز مصر» نیست!

رئیسی
رئیسی

خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی «چندثانیه» نوشت: کمبود و نرسیدن گاز به برخی از شهرهای شمالی با این سرمای بی‌سابقه می‌توانست یک امر فنی و صرفا تکنیکی باشد، اگر جواد اوجی با ذوق و شوق در آن برنامه معروف افق در مرداد ماه، زمستان سخت اروپا را نوید نداده بود.

ایده زمستان سخت، نه تنها برجام بلکه تمهیدات لازم برای گذر از روزهای سرد را به حالت تعلیق درآورد. ایده‌های غیرکارشناسی اما جذاب برای دولتی که مجری تلویزیون پایداری‌چی برای آن نظریه‌پردازی می‌کند.

این ایده‌های غیرکارشناسی را در عرصه فیلترینگ شاهد هستیم که در امور روزمره مردم اختلال ایجاد کرده و کسی هم مسئولیت هزینه‌های مادی-اجتماعی آن را بر عهده نمی‌گیرد.

دولت نشان داده تقریبا در هیچ حوزه‌ای از حکمرانی دارای ایده و نخ تسبیح نیست و فقدان بنیه تخصصی بیش از پیش در این دوره عیان شده است. طوری که مردم در امور روزمره خود مانده‌اند اما آنچه در رسانه‌های دولتی جلوه داده می‌شود، ایران بهشتی برین است که همزمان اروپایی‌ها در حال سوزاندن هیزم و پشگل گربه، به آن غبطه می‌خورند.

در رسانه‌های دولتی، دولت روحانی هم غیر از خیانت کاری انجام نداده است!

به تئوریسین‌های رسانه‌ای دولتی باید تذکر داد که ابراهیم رئیسی، عزیز مصر نیست که حلال مشکلات باشد؛ مراقب باشند ایران به سرنوشت پاکستان دچار نشود.

اولین دیدگاه را بنویسید