خانه / برگزیده‌ها,

دلش برای استقلال نمی‌سوزد و فقط شعار می‌دهد!

استقلال
استقلال

شاهرخ بیانی در پاسخ به این سوال که آیا علی خطیر می‌تواند مشکلات باشگاه استقلال را حل کند، اظهار داشت: تا زمانی که پول نباشد و ساختار باشگاه درست نشود، هر کسی بیایید مشکل خواهد داشت. مگر خطیر در باشگاه استقلال چه کاری می‌خواهد انجام دهد؟ الان مشکل اصلی مشکلات اقتصادی و مالی است. وقتی مدیرعامل دستش خالی باشد، مگر می‌تواند کاری کند؟

وی ادامه داد: ماه‌های قبل باید بودجه باشگاه مشخص می‌شد که چقدر خرید، پرداختی و دریافتی دارند. وقتی مدیرعامل باشگاه تغییر می‌کند همه مدارک غیب می‌شود، چطور می‌توانید این باشگاه را درست کنید؟ علی خطیر خودش را به دردسر انداخته است و جواد نکونام نیز همه حیثیت و آبروی خودش را وسط گذاشته است.

استقلال در شرایط مالی بدی قرار دارد

بیانی درباره اینکه هواداران استقلال همیشه نگران هستند، عنوان کرد: هواداران سهام خریدند و پولی وارد باشگاه شد. مدیران قبلی به گونه‌ای با بازیکنان قرارداد بستند که فقط باشگاه را بی‌جهت زیر بار بدهی بردند. بازیکنی که با استقلال قرارداد بست، هیچ تیمی به او ۲۰ میلیارد تومان نمی‌دهد. حالا به آن بازیکن می‌گویند؛ برو، اما او نمی‌رود، چون با باشگاه قرارداد دارد. بازیکن اعلام می‌کند روی نیمکت می‌نشینم و پولم را می‌گیرم، چون دلش برای استقلال نمی‌سوزد و فقط شعار می‌دهد. بازیکنانی که من می‌بینم؛ از یک ریال پول قراردادشان نمی‌گذرند و کاری ندارند که باشگاه استقلال در چه شرایط مالی بدی است.

مدیرعامل باشگاه پاسخگوی کارکردش نیست

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه مدیرعامل باشگاه پاسخگوی کارکردش نیست، تصریح کرد: پولی که وارد باشگاه شده، گم می‌شود و این ماجرا‌ها خنده‌دار است. پول محمد محبی را باید می‌دادند، اما جعل اسناد کردند و هیچ کس هم درباره این اتفاقات جوابگو نیست. چون مدیران باشگاه با ارتباط می‌آیند؛ طرف دوست وزیر است و مدیر عامل می‌شود. این فرد فوتبالی نیست و از مشکل این رشته چیزی نمی‌داند، به خاطر همین باشگاه استقلال به این روز می‌افتد. وقتی شبانه مدیر را عوض می‌کنند، مدارک و کامپیوتر باشگاه را هم شبانه با خودش می‌برد. برای اینکه باشگاه ساختار ندارد تا از شخص بازخواست کنند؛ چرا مدارکی در باشگاه وجود ندارد؟ تازه این مواردی است که اطلاعاتش به بیرون از باشگاه درز می‌کند، معلوم نیست چه گند‌هایی زدند که سال‌های بعد مشخص می‌شود.

افرادی را برای مدیریت استقلال می‌گذارند که دلشان برای باشگاه نمی‌سوزد

کارشناس فوتبال اضافه کرد: وقتی داخل باشگاه بزرگی و باقدمتی همچون استقلال، مدارک غیب می‌شود، چه چیزی را می‌خواهند درست کنند؟ افرادی را برای مدیریت استقلال می‌گذارند که دلش برای این باشگاه نمی‌سوزد و اگر مدیری هم خوب کار کند خیلی زود برکنارش می‌کنند.

بیانی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر که خبر‌های خوبی از باشگاه استقلال به گوش نمی‌رسد، ولی امیدوارم در روز‌های آینده وضعیت استقلال بهتر شود و سروسامانی بگیرد.

اولین دیدگاه را بنویسید