خانه / برگزیده‌ها,

درخواست ویژه پرسپولیسی‌ها از رضا درویش

رضا درویش
رضا درویش

پرسپولیس همه جام‌ها را مال خود کرد و به جای اینکه هواداران این تیم از قهرمانی‌های تیمشان خوشحال باشند، نگران وضعیت فصل بعد این تیم هستند. همه در جریان داستان‌های مدیریتی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال قرار دارند. جنگ بین دو وزارت خانه بر سر دو باشگاه پرطرفدار علنی شده و حتی‌ای دعوا به جزئی‌ترین مسائل دو باشگاه هم سرایت کرده است. مجمع دو باشگاه قرار بود هفته قبل برگزار شود، ولی به روز یکشنبه موکول شد. هرچند هنوز نمی‌شود به صورت قطعی اعلام کرد که مجمع دو باشگاه یکشنبه برگزار خواهد شد، ولی آنطور که اعلام گردید تکلیف تیم مدیریتی پرسپولیس و استقلال قرار است یکشنبه مشخص شود.

تیم مدیریتی پرسپولیس در این فصل بسیار خوب عمل کرده است. مدیران این باشگاه هم در نقل و انتقالات و هم در پشتیبانی از تیم عملکرد خوبی داشتند و هواداران پرسپولیس هم با حمایت از آن‌ها خواهان ادامه حضور تیم مدیریتی فعلی هستند. هرچند به دلیل اختلاف با وزارت ورزش در چند ماه گذشته شانس درویش برای ماندن در پرسپولیس به حداقل رسیده بود، ولی قهرمانی‌های این تیم و حمایت حداکثری هواداران پرسپولیس باعث شد تا به راحتی نتوان درویش را برکنار کرد و حالا شانس ماندن او به عنوان مدیرعامل پرسپولیس بیشتر از قبل شده است. مدیرعامل سرخ‌پوشان پایتخت در حالی احتمالاً ابقا خواهد شد که خبر‌هایی درباره بازنشستگی او مطرح شده است.

گفته می‌شود که رضا درویش در شهریورماه دوره مدیریتی‌اش به پایان رسیده و بازنشسته خواهد شد و طبق قوانین کشوری نمی‌تواند در قامت مدیرعامل پرسپولیس فعالیت خود را دنبال کند. اگر این مسئله نهایی شود، در واقع می‌توان گفت که ۳ ماه سرنوشت‌ساز در انتظار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است. بعد از نتایج عالی پرسپولیس در فصلی که گذشت و درو کردن همه جام‌های ممکن، حالا هواداران پرسپولیس که به شدت از درویش حمایت کردند، انتظارات بیشتری نسبت به قبل از مدیرعامل باشگاه محبوبشان دارند. آن‌ها به غیر از اینکه می‌خواهند او هر طور شده یحیی را در تیم نگه دارد، از درویش می‌خواهند تیم قدرتمندی برای حضور در آسیا ببندد.

آن‌ها همچنین خواهان این هستند که هرچه زودتر با بازیکنانی که قراردادشان تمام شده، تمدید شود تا پرسپولیس برای فصل بعد بتواند شاکله اصلی خودش را حفظ کند. گفتنی است همه این اتفاقات در صورتی رخ می‌دهد که وزارت ورزش اجازه ادامه کار درویش در پرسپولیس را صادر کند و بگذارد او حداقل در این مقطع حساس روی صندلی مدیرعاملی بنشیند.

اولین دیدگاه را بنویسید