خانه / برگزیده‌ها,

خواسته معنی‌دار یک زن از گلر استقلال

بهزاد غلامپور
بهزاد غلامپور

در فاصله کمتر از سه هفته تا شروع مسابقات لیگ برتر وضعیت دروازه‌بانی استقلال هنوز مشخص نشده است. در همین ارتباط و پس از حضور سید حسین حسینی در محل تمرین استقلال در بعد از ظهر روز شنبه بیست و چهارم تیر ماه تعدادی از هواداران استقلال به محض دیدن کاپیتان فصل گذشته تیمشان به سمت او رفتند.

در بین اندک هواداران مقابل درب ورودی کمپ حجازی فردی به سید حسین حسینی نزدیک شد و جمله مهمی خطاب به دروازه‌بان اصلی استقلال در فصل گذشته گفت.

این هوادار میانسال که یک خانم بود؛ به دروازه‌بان فصل گذشته تیم محبوبش گفت: «آقای حسینی! تو رو خدا حسینی باش!».

فیلم کوتاه و بریده شده اجازه مشاهده ادامه مکالمه بین این خانم و سیدحسین حسینی را نداد، اما از همین جمله کوتاه می‌توان دریافت که هواداران استقلال هنوز به دروازه‌بان تیمشان اعتماد دارند، اما معتقدند او در فرم مطلوب خودش نیست.

جملۀ «آقای حسینی حسینی باش» نشان می‌دهد هواداران استقلال دروازه‌بان تیمشان را قبول دارند، اما معتقدند او در پاره‌ای مواقع آنچنان که باید و شاید آن حسینی واقعی که آن‌ها انتظار دارند، نیست!

در همین ارتباط باید گفت هنوز هم این احتمال وجود دارد که حسین حسینی به ادامه همکاری‌اش با استقلال ادامه دهد و فصل آینده نیز بازوبند کاپیتانی استقلال را به دست ببندد. گفته می‌شود این موضوع تا امشب مشخص خواهد شد.

اولین دیدگاه را بنویسید