خانه / برگزیده‌ها,

خداحافظی ناگهانی هنگامه قاضیانی از دنیای بازیگری

هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی، بازیگر سینما و ایران است. هنگامه قاضیانی از بازیگران خوب می باشد. اخیر هنگامه قاضیانی با حواشی روبه رو بوده است. هنگامه قاضیانی بازیگر توانمند ایران به تازگی در آهنگی همخوانی داشته است. هنگامه قاضیانی قبلا هم گفته بود علاقه زیادی به موسیقی دارد.هنگامه قاضیانی در کنار فعالیت بازیگری چندی پیش در تالار وحدت کنسرت موسیقی بانوان را در مقام خواننده با اجرای قطعاتی با تنظیم رضا تاجبخش به روی صحنه برد. او البته به واسطه برخی مواضع اجتماعی‌اش در اوان اعتراضات این روزها هیچ تحرکی در فضای مجازی ندارد. در ادامه عکسی از پر هنگامه قاضیانی را در ادامه مشاهده می کنید:

هنگامه قاضیانی بازیگر مطرح سینمای ایران که با فیلم «به همین سادگی» ساخته رضا میرکریمی مطرح شد، با انتشار یک متن در اینستاگرام از بازیگری خداحافظی کرد.

متن تلخ پایانی

او در این پست اینستاگرامی تصویری از خودش را با ترانه جدید محسن چاوشی «من باید می رفتم» منتشر کرد نوشت:


خدایا ، به من بیاموز ، چه هنگام اجازه رفتن دهم

برای اولین و اخرین بار یک خواهش دارم همه اتون یک جمله زیبا برای خداحافظی بیادگار برام بنویسید .برای همه شماهایی که با عشق بی شرط ، از نسل های متفاوت ، سالها کنارم ایستادید .بگذارید امشب ، در این حس غریب ، اندوه را ، برای یک شب هم که شده، به ضیافت باشکوه زندگی دعوت کنیم.اولین فیلم « سایه روشن » بود .سال ۱۳۷۸ با سینما ، شیدایی هام راهشو پیدا کرد . چرا میگم حس غریب ، چون در همان اولین فیلم که سعادت تجربه شاگردی کردن در حضور « عزت الله خان انتظامی » را داشتم ، در پلانی از فیلم بهم گفتند : دخترم حس تعریف کردنی نیست .دوستتان داشتم و دارم و خواهم داشت تا روزی که زمین را ترک کنم.خانم مهری شیرازی ، استاد باوقار من سینما را با شما اغاز کردم . بهتون قول دادم کم نگذارم و وفادار بمونم به مردم عزیز در راه دشوار هنر و فرهنگ ، به اندازه وسعم تلاش کردم . قلبتان را میبوسم من باید می رفتم با قطاری که برام آخرین گلوله ی آخرین خشاب بودمن باید می رفتم زود زود زود زودیکی تو خاطره هام زخم برداشته بودوداع من بعد از بیست و چهارسال خدمت با بازیگری .

اولین دیدگاه را بنویسید