خانه / برگزیده‌ها,

حضور نوازندگان مطرح در یک کنسرت خاص

کنسرت
کنسرت

تازه‌ترین کنسرت پویا حاجیلی از هنرمندان فعال عرصه ویولن نوازی شامگاه روز پنجشنبه بیست و پنجم خرداد ماه با همراهی تعدادی از نوازندگان مطرح کشورمان در مجموعه برج آزادی تهران برگزار خواهد شد. این در حالی است که همزمان با برپایی کنسرت، ازتازه‌ترین آلبوم این نوازنده با عنوان «جاودانه» نیز رونمایی می‌شود.

آلبوم «جاودانه» پویا حاجیلی، هشت سال پس از انتشار آلبوم موفق «انعکاس رویا» در حالی همزمان با برگزاری این کنسرت رونمایی می‌شود، که به گفته برگزارکنندگان این کنسرت، سبک اجرای قطعات در این اجرا نیز برای نخستین بار در ایران با شیوه‌ای متفاوت تقدیم دوستداران موسیقی خواهد شد.

بابک ریاحی پور نوازنده گیتاربیس، مسعود همایونی نوازنده گیتار الکتریک، ناصر رحیمی نوازنده فلوت، حسن فراهانی نوازنده ترومپت، علیرضا مهدی زاده نوازنده ساکسوفون، شروین شهبازی نوازنده گیتار، اشکان ژعاله نوازنده کیبورد، امین نجف زاده نوازنده پرکاشن، بهنام شهرکی نوازنده درامز، بهنام حکیم نوازنده عود و پویا حاجیلی نوازنده ویولن گروه نوازندگان این کنسرت را تشکیل می‌دهند.

کنسرت پویا حاجیلی ساعت ۲۰ روز پنجشنبه بیست و پنجم خرداد ماه در تالار اصلی مجموعه برج آزادی تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای خرید بلیت این اجرای زنده بی کلام می‌توانند از هم اکنون به سامانه «ملوتیک» مراجعه نمایند.

اولین دیدگاه را بنویسید