خانه / برگزیده‌ها,

جنجالِ توهین ملی‌پوش معروف ایرانی به بانوی دو عالم

فرهاد ظریف
فرهاد ظریف

فدراسیون والیبال با صدور بیانیه‌ای توهین به مقدسات و بی احترامی به بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علی‌ها را محکوم کرد.

متن کامل بیانیه فدراسیون به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملی‌پوشان و قهرمانان والیبال ایران همواره به پشتوانه اعتقادات خود و با توکل به خداوند بزرگ و معصومین سلام الله علی‌ها در رویداد‌های مهم جهان حاضر شدند و با اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی در کشور‌های مختلف، توانمندی‌ها و ارزش‌های خود را به نمایش گذاشته‌اند.

این فدراسیون به نمایندگی از جامعه پرافتخار والیبال ایران انزجار خود از توهین‌کنندگان به اسوه به تمام معنا در عرصه عشق و عبادت به خدا، عفاف و پاکدامنی را اعلام می‌کند و بی‌تردید تیم‌های ملی والیبال ایران همچون گذشته و بیش از پیش با توکل به پروردگار هستی بخش یکتا و توسل به ائمه معصومین در میادین مختلف حاضر خواهند شد و برای افتخارآفرینی به مصاف حریفان می‌روند.

گفتنی است فرهاد ظریف ملی پوش سابق والیبال با انتشار یک استوری در صفحه مجازی خود به مقدسات توهین کرده و همین امر باعث شد علی صالحی دادستان تهران علیه وی دستور تعقیب قضایی صادر و حکم جلب وی را برای ضابط ارسال کند. با توجه به اقامت ظریف در خارج از ایران دستور جلب وی به مراجع ذیربط ارسال شده است.

اولین دیدگاه را بنویسید